reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja już po wizycie u Pediatry.Powiedziala że za dużo tego espumissanu dajemy, kazała zmienić na Bobotic forte, dołączyła jeszcze delicol, biogaia zostaje dwa razy dziennie ja kolejny tydzień na diecie i kontrola za tydzień...
 
Ja już po wizycie u Pediatry.Powiedziala że za dużo tego espumissanu dajemy, kazała zmienić na Bobotic forte, dołączyła jeszcze delicol, biogaia zostaje dwa razy dziennie ja kolejny tydzień na diecie i kontrola za tydzień...

A ile dawała tego espumisanu??
Ja 10 kropel przed każdym karmienie
Tak jak na ulotce
 
A ile dawała tego espumisanu??
Ja 10 kropel przed każdym karmienie
Tak jak na ulotce
Ja też dawałam tak jak na ulotce 10 kropel przed każdym karmieniem. Pediatra powiedziała ze to za dużo dla tak małego dziecka. Powinnam według niej dawać 6 razy dziennie po trzy krople. Mam nadzieję,że zmiana tego leku pomoże bo już nie mogę patrzeć na meczarnie mojego dziecka.Ostatnio Mała przybrała w tydzień 260 gram a teraz tylko 140 gram i pediatra mówi,że to mało.
 
Ja też dawałam tak jak na ulotce 10 kropel przed każdym karmieniem. Pediatra powiedziała ze to za dużo dla tak małego dziecka. Powinnam według niej dawać 6 razy dziennie po trzy krople. Mam nadzieję,że zmiana tego leku pomoże bo już nie mogę patrzeć na meczarnie mojego dziecka.Ostatnio Mała przybrała w tydzień 260 gram a teraz tylko 140 gram i pediatra mówi,że to mało.
Zmniejszona dawka espumisanu nie bedzie dzialac. Wieksxosc pediatrow niestety zle pidchodzi do tego leku.
 
Dziewczyny odciąganie pokarm?
Chciałam zostawić mała i zeby tata jej dał z butelki ale strasznie mało odciągam albo wydaje mi sie ze to mało. Mam laktator Medela Swing.
 
reklama
Dziewczyny odciąganie pokarm?
Chciałam zostawić mała i zeby tata jej dał z butelki ale strasznie mało odciągam albo wydaje mi sie ze to mało. Mam laktator Medela Swing.

Ja odciągnęłam wczoraj żeby sprawdzić czy młody zje z butelki- trochę, 50 ml... i kurde, od wczoraj co karmienie to mam lekki nawał w tej piersi. No masakra. Boli mnie albo wycieka mleko.... w każdym razie nłody zjadł bez problemu także mogę czasem wyjść... też mam tą medele i butelkę do kompletu, z tym turbo dziwnym smoczkiem..
 
Do góry