reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dzień dobry..!

Nie było tragedii z czytaniem, wszystkie dzisiaj się lenią...? ;) Ja u mamy, spcerek, kawa itp.

Po przeczytaniu pierwszych słów przeszłam pierwszy w życiu zawał [emoji43][emoji23]

Ja tak samo...!! @arona nie rób nam więcej tego...!!

A i dziewczynki nic nie pisałam bo mało mialam czasu, ale w piątek byłam z moim facetem w banku i podpisalismy umowę kredytowa na nasze mieszkanko[emoji16] a w środę idziemy załatwić sprawę u notariusza [emoji16] wiec codzoennie cos się u mnie dzieje... Dziś już byłam w banku załatwić pewna sprawę, ugotowałam krupnik, na 15 idę po siostrzeńca do przedszkola i poczekam z nim h na placu zabaw aż szwagier po niego przyjdzie a na 19 szkoła radzenia... Prawie nie ma kiedy usiąść

Super! Gratulacje...!! I czekamy na newsy, zdjęcia itp.

@martaaa515, śliczna kołyska i super ta pościel wygląda :tak:
 
reklama
Ja po wizycie, Zosia drobniutka waży 1595 przeplyw lepszy na lewym boku więc mam leżeć więcej. Muszę zrobić badania nowe i powiew moczu bo coś tam ż bakteriami mu się nie widzi. To w sumie tyle. Dzisiaj mamy skończony 32tydzien . Zosia jak zwykle mniejsza wychodzi.
Najważniejsze, że rośnie [emoji16] leż grzecznie na lewym boku to może i szybciej podrośnie teraz
 
Dziewczyny czy te papierki to są te na wody?
Screenshot_20180514-175346_Chrome-540x1110.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180514-175346_Chrome-540x1110.jpg
    Screenshot_20180514-175346_Chrome-540x1110.jpg
    70,7 KB · Wyświetleń: 308
reklama
Do góry