reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To u mnie 1600 bylo w 29+0, a potem 31+4 1700. Wiec albo przystopowala, albo roznice pomiarow, bo inne sprzety.
Też mozliwe, a czasami na tym samym sprzęcie a tez różnie pomiary wychodza. Np na poprzedniej wizycie miałam 28+0 a glowke na 30+1 i teraz niby wielkość główki taka sama.
 
reklama
A propo słowa „stabilnie”, przepraszam, ze nie na temat ale zawsze mi się taki obrazek przypomina
[emoji23] ( w kontekście pracy, gdy ktoś pytał co słychać- jeszcze w poprzedniej pracy, i nie w ostatnich miesiącach - wtedy to już nawet stabilnie nie było ) :D
Zobacz załącznik 856925
Dokładnie tak było w mojej pracy :D
 
Gdyby nie strach to pewnie u mnie już dawno by to wszystko stało [emoji4]
Moja kołyska wyprana czeka na lokatora [emoji1] pościeli nie zamierzam używać dopóki nie postawię łóżeczka jak mały zacznie siedzieć ale nie chciałam żeby stała taka goła i samotna [emoji1][emoji1]
IMAG0856.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0856.jpg
    IMAG0856.jpg
    58,7 KB · Wyświetleń: 335
reklama
Do góry