reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziękuję :))) Mega słodko ogląda się dzieciaczki... jak sobie leżą, machają nogami, rękoma.. ale tak mi ściskał dziecko w brzuchu i dociskał głowicę żeby ogarnąć drugą nerkę, że czuję się teraz jak obita...

Mamusie czy Wy także czujecie się już ciężko? Mi od kilku dni ciężej się oddycha... Czuje ucisk żeber... Boli mnie kręgosłup na dole... Łydki też są cięższe i jestem senna... Chyba trzeci trymestr będzie faktycznie najgorszy bo drugi bajka

Ja mega czuję się ociężale... właśnie te duszące cycki jak już tu stwierdziłyśmy ostatnio są straszne... i stopy i łydki czuję takie kluchowate... Sexy, nie ma co ;)

Superrrrr moj antonio tez główka w gorze [emoji23]

jeszcze tam sobie fikają :)

Ja zanim się w nocy wytoczę z łóżka to spora chwila mija.. Dziwne to dla mnie bo niby brzuszek nie jakiś wielki, waga też nie wzrosła aż tak żebym się zmartwiła ale jednak organizm sporo zmian odczuwa

Zmienia się środek ciężkości, mi masażystka mówiła że wlaśnie bolą przez to inne odcinki kręgosłupa niż zawsze. Ja z tej kozetki u lekarza ledwo wstałam, z leżenia na plecach. Lekka żenada ;)
 
reklama
Akurat bardzo mila jest. A ja po prostu tak wygladam[emoji20] Z corka tez tak bylo.
Może mila, ale chyba w ciąży nie była [emoji39][emoji39] przed ciąża gdy szły takie wymęczone kobiety w ciąży to myślałam, ale mają super, zaraz maluszek, pewnie chodzą z duma i się chwala a dziś myślę sobie, że wszyscy na mnie patrzą... I gdy np. Wpadnę na kogoś w sklepie to i tak mnie przepraszaja, że na mnie wpadli choć moja wina [emoji23] i czuje się jak hipcio
 
Do góry