reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

reklama
I ja również witam. Ja też od niedawna udzielam się na Lipcówkach. Niełatwo wbić się w dyskusję na "starym forum" ja jednak próbuję ;-).
Jestem mamą Michałka a ja mam na imię Małgosia :-) Mój skarb właśnie łapie drzemkę. Pozdrawiam
 
I ja również witam. Ja też od niedawna udzielam się na Lipcówkach. Niełatwo wbić się w dyskusję na "starym forum" ja jednak próbuję ;-).
Jestem mamą Michałka a ja mam na imię Małgosia :-) Mój skarb właśnie łapie drzemkę. Pozdrawiam

witamy duet MM:-D
 
Joaszka mojej tez ida te dwie dolne jedynki, czekam az sie przebija, ale ile to jeszcze potrwa to nie wiem :-)

ja to nie wiedziałam, kiedy Zu wyszły.wracam ze szkoły i są:-)
piję sobie redsa cyrtusowego. mam na razie wolne od cyca, w związku z rozmrożonym przez pomyłkę zapasem mleka, więc sobie zaszalałam:-) tylko za nim go wydudnię, to sobie jeszcze odciągnę troszkę mleczka bo cyce jak balony wielkie:-D
 
"Wróciłam" z błogiego relaksu. zamknęłam się w sypialni z redsem, paluszkami sezamowymi i gazetką:-)wracam, i co zastaję?Małż śpi, córa śpi...Ja nie wiem jak on to robi. Mi każde westchnięcie małej przeszkadza w zaśnięciu...
A wy gdzie dziewczęta?śpicie?:-D
 
nie :-)
Ja mam wieczór z tv... jakiś film na tvn będę oglądać. M mnie zmusza :-) Już oczywiście widziałam, film jest zajefajny, ale strasznie długi...
Pewno polegnę w połowie.
Niusia mi się co chwilę wybudza... z płaczem. Teraz poszłam nasmarowałam dziąsła, oby pomogło... Chwilowo jest spokój.
 
reklama
Zuza wykąpana, ululana, a ja mam luz:-)Małżonek oczywiście przed tv. Patrzę, że Mamuśki chyba zapracowane, bo tylko ja posty produkuję.
 
Do góry