reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

reklama
O tak, czytać bardzo lubi. Najchętniej gazetki z supermarketu. Buzią:-D
Właśnie moja mama dzwoniła z życzeniami dla Zuzi z okazji skończenia 5 m-ca. A mi życzenia to co? Ja też mam święto-30 lat i 5 m-cy:-D
 
hejo ;-)
Zuzik usnęła... potańczyłsmy troche przy muzyce światecznej : ZET Na Święta - Kanały muzyczne - Radio ZET kocham taka muzykę :-p i wogóle święta kocham :-D nie mogę się doczekać ubierania chionki...

mam pomysł kupić Zuzi prezent przyszłościowy- EDUKACYJNY INTERAKTYWNY CHODZIK PCHACZ MISIO WAWA (1358271521) - Aukcje internetowe Allegro co o tym myslicie? czy poczekać z tym do wielkanocy?

co do sanek wolę poczekać do kolejnej zimy - będzie z tatkiem śmigać :-D juz i tak że jeździ w spacerówce bo się w gondolę nie mieści :-p

hmmm a kubek nie kapek wprowadzę gdy zuzi przestanie sie krztusic przy piciu :-p łapczywy ten mój bobas...

tez mnie wkorza karmienie cycem bo mala szybko interesuje sie czyms innym.ogolnie lubie karmic ale najadloby sie dziecie raz a porzadnie a tu slowa powiedziec nie mozna bo sie odrywa i naslu****e dlatego czesto podczas karmienia zakaz rozmow jest:)
Zuzik robi to samo :-p :-D
 
Butterfly, Fajny pomysł na prezent, ale może rzeczywiście bliżej Wielkanocy. Teraz może tylko m-ce zajmować.
 
joaszka-powaznie,bez slodzenia,bardzo slodka ta twoja corka.piekne niebieskie oczka.moja ma szare bardziej i widze w nich malutkie brazowe plamki.ciekawe czy zostana jej szrawe po tatusiu czy zmienia sie na brazowe po mamie?

butterfly-ja tez lubie swiateczne piosenki i na ogol nie slucham w domu radia ale teraz tak.ostatnio wlaczylam ubierajac choinke i sie rozczulilam oraz tez z mala tnczylam po pokoju:)
zabawka spoko.na razie z nia nie pochodzi i dosiegnie moze tylko najnizszych czescie wiec moze warto poczekac?
 
Moja wlasnie wciagnela marchewke z ziemniakiem!jak ona to lubi!denerwowala sie gdy musiala czekac na kolejna lyzeczke i szeroko otwierala buzie.w tygodniu sprobuje kupic marchewke i ziemniaki biologiczne,ugotowac,zmiksowac i zobacze czy takie wlasnej roboty rownie jej posmakuje
 
Moja wlasnie wciagnela marchewke z ziemniakiem!jak ona to lubi!denerwowala sie gdy musiala czekac na kolejna lyzeczke i szeroko otwierala buzie.w tygodniu sprobuje kupic marchewke i ziemniaki biologiczne,ugotowac,zmiksowac i zobacze czy takie wlasnej roboty rownie jej posmakuje

a teraz to było ze słoiczka?bo ja właśnie chcę marchew z ziemniakiem, ale w słoiczku nie widziałam...jakiej firmy?
nastawiałam się, że ugotuję sama, ale nie mam ani blendera, ani miksera....zakupię, ale nie w tym m-cu, więc słoiczek byłby mi na rękę

Dziękujemy za miłe słowa:-)Oczka i wszystko ma po tatusiu.po mnie tylko cipkę:-)
 
Joaszka-tak do tej pory sloiczki.sama nie wiem co lepsze.niby gotowane wydaje sie zdrowsze ale gdzies tam testy robili ze wcale tak nie musi byc bo kto wie czym szpikuja te warzywa i owoce à sloiczkowe jakis tam atest musza przejsc.w kazdym razie na razie mamy sloiczki olvarit firmy nutricia.à w tygodniu cos ugotuje
 
Joaszka-tak do tej pory sloiczki.sama nie wiem co lepsze.niby gotowane wydaje sie zdrowsze ale gdzies tam testy robili ze wcale tak nie musi byc bo kto wie czym szpikuja te warzywa i owoce à sloiczkowe jakis tam atest musza przejsc.w kazdym razie na razie mamy sloiczki olvarit firmy nutricia.à w tygodniu cos ugotuje

kurcze, nie słyszałam o słoiczkach tej firmy...bobovita, hiipp, gerber...innych nie widziałam:confused:
 
reklama
Joaszka - Gerber ma marchewke z ziemniaczkiem badz hipp juz nie pamietam chyba z hippa - bo my wlasnie tych dwoch firm sloiczki kupujemy i julce smakuja jedynie ble ble byla sama marchewka i brokuly

ja za tydzien bede czula swieta bo ide kupic choinke wiec poczuje zblizajace sie ostro swieta. teraz to ciagla bieganina i duzo pracy mamy z JULKA :) bo zajmujemy sie sprzedaza zabawek i pilnujemy wysylek

Ja dzis brak czasu na wszystko julka nie spi prawie caly dzien z reguly spi 2-3 razy po 2-3 h a dzis tragedia 3 razy po 30 min nic zrobic nie moglam teraz zasypia po kapieli z butla w reku wiec ja mam chwile na forum :)


No to może tylko w Careffour nie było, bo nie znalazłam. Luknę jutro w Rosmanie.Jadę jutro do urzędu pracy zasilić rzeszę bezrobotnych. Do lutego na szczęście tylko. Ale dobre i to, że przez m-c będzie jakieś 500 zł kuronia. Jeszcze muszę do Zus zajechać po zaświadczenie o okresie zasiłku
Zaraz zmykam kąpać Zu.
Przed chwilą wsyatwiłam pierwszy raz w życiu coś na allegro-spodnie ciążowe:biggrin2:
Potem coś jeszcze skrobnę
 
Do góry