reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

Tutaj mamy 31 tygodni:tak:
62p54dk.jpg

A to mama z corka:-) razem od 32 tygodni
53fzv3o.jpg
 
reklama
anka 26,07 wiesz ty co!!!!odchodzę z forum bo tu same laski-i o czym ja mam tu z wami pisać:);-) jesteś śliczną kobietką, przyznam szczerzę że w avatarku jakoś tak inaczej...mojej sympatii nie wzbudziłaś-wybacz za szczerość-ale tu całkiem inna laseczka i buzia!!!! cóż za pomyłka!!!!:szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:proszę o wybaczenia, buzia sympatyczna, mamusia apetyczna!!!:tak:;-) i następna której zazdroszczę!
 
Marika nie masz za co przepraszac!!
Ja sie uwazam za normalna przecietna kobietke,dziekuje za szczerosc;-)
Na zdjeciu zawsze sie wyglada inaczej niz w rzeczywistosci ja i tak mam wrazenie ze na tym zdjeciu wygladam troche inaczej niz normalnie na zywo:-)Pewnie jak bym sie malowala to tez bym inaczej wygladala:-D
Wybaczam Ci:-D
 
Anka 26,07 wow!! Jaki śliczny brzuszek,a jaka mamusia!!! ;-)
Capri Ty wyglądasz tu tak jak ja w 20 tygodniu hehe...to Ty w ciąży jesteś??? :-D :confused: ;-)
Mariczko wielorybki też muszą być,coby równowaga została zachowana :-D :laugh2:
A teraz brzusio z dzisiaj..tadam!!
 
Dziewczyny ślicznie wyglądacie:-)
Moja znajoma mi powiedziała, że najbardziej denerwowało ją w ciąży to,że wszyscy sie na nią patrzyli, może tylko miała takie odczucie, a wyglądała bardzo ładnie i jej mąż mnie pytał czy już też mam takie odczucia.
Powiem Wam, że mi wszystko jedno, ciążę uważam za powód do dumy...a ludzie...niektórzy patrzą, inni maja tysiąc różnych problemów na głowie i w ogóle nie zwracaja uwagi, poza tym ciąża jest tak powszechnym zjawiskiem, że nie sądzę by budziła jakieś sensacje, to dla nas jest jedyna i wyjątkowa i cieszmy sie,że możemy tak wyglądać:-)
 
Dziekuje dziewczyny za mile slowa:happy:
Jazztina odnoszac sie do Twojej wypowiedzi przyznaje Ci racje.Chociaz jak ida dwie ciezarne to jest furora.Sama sie o tym przekonalam.Nie bylo to niemile odczucie bo ludzie ide i sie do Nas usmiechaja.czasami zdarza sie ze jak ide z kumpela to walniety narod turecki stanie zmierzy Cie od dolu do gory i jeszcze zacznie pogwizdywac.Az mi sie niedobrze od tego robi
Fasolek ja tez uwazam ze musza byc roznorodni ludzie Bo jakbysmy wszyscy wygladali tak samo to bylo by nudno:-D
 
reklama
Anka26,07, Anna_79, Marika, dziękuję :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-)

Anka26,07, slicznie wyglądasz :-) Niezła laska z ciebie :tak:

Fasolku, myslisz, ze lekarz mógłby tak mnie okłamać??? :-D:-D:-D;-) Pogadam sobie z nim :-D;-)
Ja zawsze chudzina byłam i musiałam uważać, zeby przypadkiem nie schudnąć :baffled:Takie geny po prostu odziedziczyłam.
Twój brzusio bardzo ładny! :-)
 
Do góry