reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lifting pochwy

Ja juz po zabiegu. Kompleksowo, labioplastyka, hodoplastyka, plastyka krocza i przedsionka. Minęło prawie 4 tygodnie od zabiegu, jestem bardzo zadowolona choć efekt jeszcze nie jest ostateczny. Komfort psychiczny +100:) seksu jeszcze nie było bo zbyt wcześnie więc się nie wypowiem. Ale wygląda super, nie mam ziejącej pochwy i obwisłych warg. Czułam się tam staro i nieatrakcyjnie do tego pochwa była luźna. Pierwsze 4 dni po zabiegu dla mnie byly bardzo bolesne. Mimo wszystko polecam gorąco i zachęcam do decyzji, ja sie zdecydowałam dwa lata po ostatnim porodzie. Nie żałuję ani jednej wydanej na to złotówki
 
reklama
Ja juz po zabiegu. Kompleksowo, labioplastyka, hodoplastyka, plastyka krocza i przedsionka. Minęło prawie 4 tygodnie od zabiegu, jestem bardzo zadowolona choć efekt jeszcze nie jest ostateczny. Komfort psychiczny +100:) seksu jeszcze nie było bo zbyt wcześnie więc się nie wypowiem. Ale wygląda super, nie mam ziejącej pochwy i obwisłych warg. Czułam się tam staro i nieatrakcyjnie do tego pochwa była luźna. Pierwsze 4 dni po zabiegu dla mnie byly bardzo bolesne. Mimo wszystko polecam gorąco i zachęcam do decyzji, ja sie zdecydowałam dwa lata po ostatnim porodzie. Nie żałuję ani jednej wydanej na to złotówki
 
Witam, ja jestem po zabiegu labioplastyki i hodoplastyki ( zmniejszenie warg sromowych i łechtaczki). Zmagałam się z problemem całe życie i słyszałam tylko, ze taka moja uroda. Zabieg miałam w marcu i jestem jak nowo narodzona. Dyskomfort i problemy zniknęły. A np po jeździe na rowerze byłam strasznie obolała i opuchnięta. Jestem także po trzech porodach siłami natury i tez mam problem z luźna pochwa i jestem teraz po zabiegu rewitalizacji pochwy. Niestety ale tutaj jeszcze się nie wypowiem, ponieważ zbyt krótki czas od zabiegu minął. Jedyne co mogę polecić to fachowego lekarza. Ja na temat swoje Pani doktor naczytałam się w internecie i jestem mega zadowolona. Wykonuje dużo takich zabiegów wiec ma dostarczenie a to jest najważniejsze.
Witaj.Czy mogłabyś już cos napisać nt.rewitalizacji pochwy? Zadowolona?Warto? Pozdrawiam Ewelina
 
Do góry