reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laura i Oliwia....29+4 tc

reklama
Nie, Antosia miała wylew III stop. Leczone wodogłowie pokrwotoczne. Dzięki punkcjom się wycofało. Udało się ściągnąć skrzeplinę i komory zaczęły się zwężać. Przyrost główki był duży, jeszcze miesiąc po wyjsciu do domku. Teraz głowa ma prawidłowe wymiary. W obrazie USG widoczne są nadal poszerzone komory, większa po stronie lewej. W chwili obecnej - poza tym, że nóżki są jeszcze napięte- neurolog nie ma zastrzeżeń.
 
dzis glowka urosla o 1 cm a w nocy mała 2 razy zapomniala sie oddychac i serduszko biło za wolno....jeszcze dzis zobacza a jak nie to bedzie musiala dostac leki...Jutro czeka nas czwarta punkcja a w czwartek założenie zbiorniczka do główki
 
dzis kolejna,juz piata punkcja...w jeden dzienglowka urosla o 1,5 cm....w czwartek bedzie założony zbiorniczek...moja corcia ma dzis 4 tyg i uczcila to wypiciem mleczka z butelki a nie przez sądę!!!!!
 
kochana na początku
[*] dla Oliwki bardzo mi przykro

wierzę mocno że Lura sobie poradzi, a Ty kobietko nawet nie przypuszczasz ile masz siły w sobie. Trzymam mocno kciuki i ściskam żeby wszystko dobrze się skończyło. moc siły dla Ciebie, rodziny i maleńkiej kruszynki przesyłam
 
reklama
jestesmy po operacji zalozenia zbiorniczka,plyn sciagany jest codziennie,ale z dnia na dzien jest bardziejgo mniej ale i tak duo,dzis 4 ml...glowka jeszcze tez urosla i ma juz 35 cm co daje nam 5 na plusie...mała miala wczoraj 1,895 ...jutro znow wazenie
 
Do góry