reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lalka dla córy

Azalia12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Październik 2023
Postów
20
poszukujw lalki która sika I płacze..nie mogę nic znaleźć, ponieważ albo mają jedna z tych funkcji albo drugą, bylam pewna że takie są i takie wlasnje obiecałam córeczce.. możecie pomóc moze któraś z mam posiada taka i może mi napisać jaka to lala ? z gory dziekuje
 
reklama
poszukujw lalki która sika I płacze..nie mogę nic znaleźć, ponieważ albo mają jedna z tych funkcji albo drugą, bylam pewna że takie są i takie wlasnje obiecałam córeczce.. możecie pomóc moze któraś z mam posiada taka i może mi napisać jaka to lala ? z gory dziekuje
Baby born sika i płacze. Tu akurat pod linkiem baby boy ale dziewczynka też na pewno jest:

 
Baby born sika i płacze. Tu akurat pod linkiem baby boy ale dziewczynka też na pewno jest:


Tylko że ona z tego co mi się wydaje to nie wydaje dźwięku płaczu tylko jak naciśniesz to leci woda z oczu. Więc pytanie czego szuka @Azalia12

My mamy tę i ona płacze dźwiękiem i sika.
Ale jest dość ciężka:

7e4228664446ac3fd5208ab42569.jpeg
 
olka11135 " bardzo dziękuję, mi osobiście najbardziej podobają się lalki takie hiszpańskie ręcznie robione, ale nie są one interaktywne więc odpadają :) myślę że córkę zadowoliłaby każda z powyższych opcji, muszę się wczytać w te ich funkcje ;) bardzo dziękuję za pomoc!!
 
Do góry