reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

ja dla synka miałam chicco 4WD ciężka krowa, choc na zime duże koła brnęły po zaspach jak taran, jak miał pół roku kupiłam Inglesina Zippy (spacerówka rozkładana na płasko) i to jest rewelacja, stoi w piwnicy i czeka, na początek dla dzidzi szukam wózka z gondolą - albo Mutsy albo Quinny speedy sx
 
reklama
Ja też zastanawiam się nad wózkiem x-lander, ale moja koleżanka przekonuje mnie do wózka, który aktualnie sama używa, a linia podobna do x- landera, to coneco toledo...tylko jakiś taki za tani mi się wydaje. Któraś Was coś słyszała o tych wózeczkach? No zobaczcie całkiem całkiem:

Podobają mi się też całe zestawy.
 
Ja też zastanawiam się nad wózkiem x-lander, ale moja koleżanka przekonuje mnie do wózka, który aktualnie sama używa, a linia podobna do x- landera, to coneco toledo...tylko jakiś taki za tani mi się wydaje. Któraś Was coś słyszała o tych wózeczkach? No zobaczcie całkiem całkiem:

Podobają mi się też całe zestawy.

Ja mialam u siebie na sklepie te wozki i faktycznie sa podobne, moge powiedziec ze troche mi ich poszlo i nie mialam na naie reklamacji ale napewno sa ciezsze od x-landera mimo tego ze tak niepozornie wygladaja, reszta to kwestia gustu mi sie wydaje ze spacerowka w x-lnaderze jest zgrabniejsza, ladniej sie prezentuje ale to tak jak napisalam kwestia gustu.:tak:
 
Przyznam się szczerze, nie widziałam na żywo akurat tych które mi się podobają, muszę zwyczajnie podejść i porównać:) Może skoczę do Szczecinka, to przecież całkiem niedaleko i zajrzę do sklepu:)
 
Przyznam się szczerze, nie widziałam na żywo akurat tych które mi się podobają, muszę zwyczajnie podejść i porównać:) Może skoczę do Szczecinka, to przecież całkiem niedaleko i zajrzę do sklepu:)


Hehehe no mysle ze u Ciebie w Szczecinie beedzie duzo wiekszy wybor:)J ateraz na zakupy bede jechac chyba do Koszalina bo u nas po likwidacji mojego sklepu zostaly tylko takie male pipidki sklepiki.
 
reklama
karina Ty tu nam wszystkim tak świetnie doradzasz a sama co wybrałaś? jaki wózek?

Dziekuje ze tak piszesz ale bardziej staram sie pisac swoje spostrzezenia:tak:co do wozka to mi zostaly dwa modele na sklepie ktore bralam pod uwage to byl Chicco Trio S3 oraz zostal mi x-lander XA taka wersja limitowana, no i byl na sklepie moj maz z synkiem i oczywiscie zdecydowali ze x-lander bo podoba im sie kolor a wozek S3 okreslili ze jest taki kosmiczny hehehe nie wiem czemu bo mi osobiscie podoba sie ten wozek:tak:no i pozostal x-lander ktory stoi spakowany:-D
 
Do góry