reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Dziewczyny, widzę że nie próżnujecie! Ja jeszcze nic a nic nie kupiłam, najpierw jakoś się bałam zapeszyć, teraz brak funduszy:(

Ale sporo dostaniemy: łóżeczko, nosidełko, przewijak, wanienkę, fotelik wibrujący, matę edukacyjną, wózek i kilka reklamówek z ciuchami:) Moja siostra ma rocznego synka, siostra M troszkę starszego więc mamy dużo wsparcia:)))
 
reklama
krakowianko no to jesteś super łowca okazji;-)świetna cena no i zawartość
bachucha super ta pościel, ja też przy poprzednim dziecku zamówiłam cały komplet łącznie z rożkiem, baldachimem, wypełnieniami itd. i powiem Ci że nie żałuje służy mi do tej pory i teraz nie będę kupować nowej, bo ta się wcale nie zniszczyła wygląda tak:)
POSCIEL komplet 9cz MIŚ ochraniacz wypełnienie (1345903190) - Aukcje internetowe Allegro beżowa z misiem
Ja jestem w komfortowej sytuacji, nie muszę kupować nic, przy pierwszym synku dostałam wielką wyprawkę od kuzyna, która posłuży przynajmniej do 6 roku życia, dokupywałam tylko jakieś pojedyńcze rzeczy, więc teraz nie marwtię się o ubranka wogóle. Jedyne co muszę dokupić to rożek-poprzedni był eksploatowany nie tyle do noszenia dziecka co do rozkładania na podłodze do zabawy, więc wolę kupić nowy, no i jeszcze ciepły kombinezonik,poprzedni synuś urodził się latem więc nie mamy takowego. A no i najważniejsze to sprawa wózka, to będzie największy wydatek- kupowałyście już wózek, albo może macie już coś na oku? Ja przy N. miałam 5 wózków ale wszystkie sprzedałam, bo wogóle to uwielbiam wózki dziecięce chyba jakieś zboczenie:blink: więc trochę ich przerobiłam jak coś to chętnie doradzę opinią na temat niektórych
 
Witajcie !
Ja również dziś spisalam sobie rzeczy ktore są potrzebne i porownuje ceny w necie ktory sklep jest tanszy ( fajnie ze ceny sa na stronach )
Co moge Wam podpowiedzieć jezeli macie mozliwośc to wiekszosc rzezcy kupcie jeszcze w tym roku , od nowego bedzie troszku droższe bo zmiana stawki Vat niestety
a mam pytanko do Was czy ktoraś z Was uzywała laktatory czy butelki tomy tippe lub inne rzeczy tej firmy ?bede wdzieczna za kazde info


Fajnie mają Ci, którzy dostaną coś po kimś :)
Ja byłam głupia i większość rzeczy porozdawałam po pierwszym dziecku. Nie myślałam wtedy w ogóle o drugim, więc było fajnie zrobić komuś przyjemność i oddać. Teraz jak ja będę potrzebować to pewnie nikomu nie przyjdzie do głowy, zeby coś mi podrzucić :) Także ja szczerze polecam nie robić tego co ja, jeśli planujecie drugie dziecko nawet za kilka lat.

wiesz ja rzeczy po corci dalam swojej siostrze ale z zaznaczeniem ze maja do mnie wrocic i tak tez są 2 wory ciuszkow 2 wozki w bardzo dobrym stanie z kolei to siostra zostawila bo ma mlodsze dzieciaczki , łóżeczko , posciele koldra z podusia . Te rzezcy maja to do siebie ze tak mocno sie nie zuzywaja. Ale i tak troszku dokupie nowych dla naszego księcia :)

pozdrawiam
 
Ja już mam wózek upatrzony, ale dopiero styczeń/luty będziemy zamawiać. Póki co muszę jechać po szafę do RBW, tylko pogoda nie sprzyja...

Bachucha - taką właśnie miałam nadzieję, że będziesz zadowolona z produktów CZARKAZ. :) Ja jestem. :)
 
Niusiaagusia "pełną parą" to za dużo powiedziane ;-) , bo mam tylko/aż tą pościel, a łóżeczko dopiero w planach - wrzucałam kiedyś. Kupować będziemy dopiero w przyszłym roku, przed nami święta, a rodzinka na pewno coś nam da, więc poczekamy, ponadto mam dostać ubranka po dziecku koleżanki - więc poczekamy, zobaczymy.

Kupiłam to: 10-elementową pościel, bo ja na pewno nie chcę baldachimu, a ten zestaw mi się wydał interesujący:
POŚCIEL10-EL 120X90 PRODUCENT CZARKAZ (1320077179) - Aukcje internetowe Allegro
taką - wygląda dokładnie tak jak na obrazku:
PICT0042.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Pościel jest śliczna, choć miałam nadzieję, że będzie ciut miększa, ale pewnie zmięknie w praniu, jedyna kuriozalna rzecz dotyczy bonusowego jaśka - który to zaszyty jest na amen w tych misiach, tj. nie ma zdejmowanej obleczki. No, ale to pikuś, i tak jasiek to będzie ostatnia rzecz do używania, jeśli w ogóle :-)
 
a ja wlasnie kupilam rozek u tego sprzedawcy co Krakowianka.
tylko zorietowalam sie ze to kolo Slupska gdzie moj tesc pracuje no ale coz juz zaplacilam.
 
Też mi się podoba ten co Ty wybrałaś:) Mam pomarańczowe łóżeczko to powinno pasować.Tylko muszę poczekać aż wypłata wpłynie na konto i zamawiam :D Pozdrawiam
 
reklama
Do góry