reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

strasznie się boje bo już jedna pozamaciczna za mną. Ale wykupiłam pakiet z diagnostyki na poniedziałek, powtórzę w środę… jestem przerażona ale jednocześnie tak szczesliwa.. może bym się jeszcze na grudniowe
Postanowilam wytrzymać do dnia okresu ;) czyli jutro. Mam 1 pinka jeszcze i jutro pojdzie w ruch.
Dziwnie mnie od paru dni boli brzuch, inaczej niż przed miesiaczka. Pewnie sobie wmawiam ale wiecie jak to jest ;) Kazde cos to sygnał:p
Ja jak zaszłam w 1 ciąże to pamietam, że czytałam gdzieś na Google, że żółtawy śluz to objaw ciąży. Będąc w pracy tak pare dni po owu pamietam jak zobaczyłam na wkładce taki śluz i wyszłam szczęśliwa dama niczym po pozytywnym teście haha oczywiście absolutnie bym nie łączyła tego z ciąża ale co by nie patrzeć w ciąży wtedy byłam 😂
 
reklama
Ja jak zaszłam w 1 ciąże to pamietam, że czytałam gdzieś na Google, że żółtawy śluz to objaw ciąży. Będąc w pracy tak pare dni po owu pamietam jak zobaczyłam na wkładce taki śluz i wyszłam szczęśliwa dama niczym po pozytywnym teście haha oczywiście absolutnie bym nie łączyła tego z ciąża ale co by nie patrzeć w ciąży wtedy byłam 😂
a u mnie znowu taki wodnisty, tez wstałam i mówię wtf, co jest? Przecież zawsze przed @ mam sucho. A tu uuuu… tak ostatnio mnie dwa dni pod rząd mulilo, spałam co chwile i nie wpadłam na to, ze mogło coś się tam zagnieździć 🙈 boje się boje, jakoś boje się uwierzyć ale będzie co ma być :)
 
a u mnie znowu taki wodnisty, tez wstałam i mówię wtf, co jest? Przecież zawsze przed @ mam sucho. A tu uuuu… tak ostatnio mnie dwa dni pod rząd mulilo, spałam co chwile i nie wpadłam na to, ze mogło coś się tam zagnieździć 🙈 boje się boje, jakoś boje się uwierzyć ale będzie co ma być :)
Tez mam sporo śluzu tak dziwnie i sporo objawów 😅 ale są bardzo podobne do mojego pms. Jutro rano sikne na test i dam Wam znać ❤️
 
Tez mam sporo śluzu tak dziwnie i sporo objawów 😅 ale są bardzo podobne do mojego pms. Jutro rano sikne na test i dam Wam znać ❤️
To sikamy jutro razem :)

a u mnie znowu taki wodnisty, tez wstałam i mówię wtf, co jest? Przecież zawsze przed @ mam sucho. A tu uuuu… tak ostatnio mnie dwa dni pod rząd mulilo, spałam co chwile i nie wpadłam na to, ze mogło coś się tam zagnieździć 🙈 boje się boje, jakoś boje się uwierzyć ale będzie co ma być :)

Tez mnie senność bierze ostatnio, kawa jiz nie pomaga. Ale z 2 strony mam ciężkie dni w pracy wiec baterie mi się wyczerpuja
 
U mnie bardzo bolące i powiększone piersi.
Ja mam zawsze bolące piersi i mdłości przed miesiączka, a w tym cyklu mdłości są fest, sikam częściej, piersi prócz bolesności są ciezkie i spałam wczoraj w ciągu dnia a nie robię tego NIGDY. No chyba ze jakiejś chorobie. Ale wiem ze każdy cykl jest inny. Jutro się wszystko okaże. A termin miesiączki mam na środę dopiero także tez się nie spinam
 
reklama
Do góry