reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Zobacz załącznik 1022186

Witam się ja i moj dzidzius po wizycie.

Ma 2.5 cm i pięknie bijące serduszko.
Wyglada już jak mini człowiek.
Ruszał rączkami i kopał [emoji85]

Super szybko urósł i przeszłam na 9tydzien i 1 dzień :-)

Dla tych co się stresują brakiem objawów.
Tez oprócz piersi nic mi nie jest [emoji122]

Uwielbiam to uczucie po dobrej wizycie!!!! Uf.
Cudo
 
Zobacz załącznik 1022186

Witam się ja i moj dzidzius po wizycie.

Ma 2.5 cm i pięknie bijące serduszko.
Wyglada już jak mini człowiek.
Ruszał rączkami i kopał [emoji85]

Super szybko urósł i przeszłam na 9tydzien i 1 dzień :-)

Dla tych co się stresują brakiem objawów.
Tez oprócz piersi nic mi nie jest [emoji122]

Uwielbiam to uczucie po dobrej wizycie!!!! Uf.
Super wieści,cudne maleństwi[emoji11]
Cześć, dziewczyny!
Chętnie do Was dołączę, bo właśnie udało mi się znaleźć to forum :).
Mam 25 lat, termin na 22.04, ale wszystko bardzo mnie stresuje, bo to moja pierwsza ciąża. Mam nadzieję, że w takiej grupie będzie raźniej ;).
Witamy.. nie ma co sie stresowac bedzie ok w razie czego masz tu duze od nas wsparcie..jak czegos nie wiesz pytaj[emoji4]
 
@Wiatraki ja ostatnio tylko wodę piję. Od herbaty mnie odrzuciło, kawa ble, soki też nie idą...tylko woda. Tylko siedzę i zatruwam atmosferę w domu :D

Witam nowe przyszłe mamusie.
 
reklama
@nnat. Jako że zawodowo organizuję wesela i jak usłyszałam o zatruciu salmonellą w waszym domu weselnym, to odrazu chciałam jechać do Niska, żeby „ratować” te pary młode którym zamknięto lokal przed nosem. Straszna rzecz dla młodych i dla lokalu. Nagonka na całą Polskę, ale nikt nie sprostował, że zatrucie nie było przez lokal a przez ciasta które młodzi dostarczyli....lokal opinie będzie miał zszarganą na wieki - oby się podnieśli.
 
Do góry