reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jak to jest jak ten brzuch twardnieje? Jakie to uczucie? Nigdy tego nie miałam.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm u mnie tak jakbym jakiś głaz miała przed sobą to są skurcze i u mnie lekarz sprawdzał szyjke czy się nie skraca, jak narazie 32mm. Jest to normalny objaw jeśli nie występuje często i nie towarzyszy temu ból
 
reklama
Witam:happy: dzisiaj od rana cisza widzę. Ja wstałam o 9:00, śniadanko i zabieram się za pisanie pracy dyplomowej, pasuje skończyć i się obronić, ciężko z motywacją, tym bardziej że to podyplomowe studia z prawa pracy... :happy2: jak u Was samopoczucia? Jak ruchy? Czujecie? U nas dzisiaj 18w5d . Pozdrawiam i życzę Wam Kobietki miłego dnia:happy:
 
Witajcie dziewczyny. Ja dzisiaj w planach mam leniuchowanie, brzuch dalej twardnieje nie chce się przezciążac. Ja ruchy czuje codziennie regularnie, wczoraj nawet moja Gabi poczuła jak przyłożyła rączkę, jejus jaka była szczęśliwa. Coś pięknego.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Hej dziewczyny [emoji4]a u mnie to powiem wam ż tymi ruchami to tak w kratkę i się martwię.. .bo parę dni temu poczułam już dzidzia wyraźnie i do teraz cisza....no nic trzeba cierpliwym być.. .u mnie się już zimno zrobiło, wręcz takie powietrze aż mroźne jest i wczoraj już na spacerze kurtka zimowa taką lżejsza i czapka...wiec zima się zbliża [emoji4]pozdrawiam i miłego dnia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny.
U mnie juz od niedzieli też dzidzia się odzywa, może nie tak często ale już są o sobie znać. [emoji16][emoji16]
Dzis rano jak się obudziłam to wyraźnie było widać gdzie leży moja kruszynka. - wręcz jej/jego głowa ( tak myślę) była wypieta. [emoji7]
U mnie juz tez ponura i mroźną pogoda.
Miłego dnia dziewczyny. [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam:happy: dzisiaj od rana cisza widzę. Ja wstałam o 9:00, śniadanko i zabieram się za pisanie pracy dyplomowej, pasuje skończyć i się obronić, ciężko z motywacją, tym bardziej że to podyplomowe studia z prawa pracy... :happy2: jak u Was samopoczucia? Jak ruchy? Czujecie? U nas dzisiaj 18w5d . Pozdrawiam i życzę Wam Kobietki miłego dnia:happy:
Oj coś wiem o motywacji. Pisałam pracę magisterską jak mój synek był już na świecie. A właściwie to kończyłam jej pisanie. To dopiero była męczarnia. Tatuś z małym na spacer, a ja pisałam. Żal mi było, że mam mniej czasu dla bobaska. Także Mama1991 bierz się do roboty!!!

Ja też ruchy czuję regularnie, ale częściej gdy leżę, lub siedzę. U mnie dziś 18+3.

Pogoda piękna. Spacer zaliczony. Obiad też przygotowany, dzisiaj tradycyjny schabowy, ziemniory i surówka ze świeżej kapuchy. Witaminki:) Podobno dzisiaj dzień schaboszczaka.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja prace inzynierska konczylam gdy maluch byl na swiecie.. Ostatni semestr konczylam jak maly lezal na oiomie po porodzie :( obronilam sie na 4 gdy mial rok :)
Ale to nie pisamie bylo najgorsze tylko organizowanie opieki jak musialam do promotora jeździć (kilka razy byl ze mna) a potem nauka odpowiedzi a te ogromne ilości pytan..

 
Cześć dziewczyny :) Nie wiem czy temat był już poruszany, powiedzcie mi ile sztuk ubranek w jakich rozmiarach kupujecie? To moje pierwsze dziecko i nie mam pojęcia ile czego kupić żeby nie brakło, ale też żeby nie było za dużo i żeby się nie okazało, że dziecko nie założyło i już wyrosło :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Nie wiem czy temat był już poruszany, powiedzcie mi ile sztuk ubranek w jakich rozmiarach kupujecie? To moje pierwsze dziecko i nie mam pojęcia ile czego kupić żeby nie brakło, ale też żeby nie było za dużo i żeby się nie okazało, że dziecko nie założyło i już wyrosło :)
Cześć. Też czekam na pierwsze maleństwo i trochę poczytałam na ten temat.
Rozmiar na początek to 56 i 62. Jak Kruszynka będzie mniejsza to zawsze można dokupić [emoji4]
A oto moja lista:
3x body krótki i długi rękaw
5x pajacyki
3x czapeczki ( 2 cienkie po kąpieli i jedna grubsza na spacer, wiązana)
2x rękawiczki niedrapki
5x skarpetki cienkie i grubsze
3x śliniaczki
3x body kopertowe
2x spodenki odkryte i zakryte stópki
1-2x bluza na guziki lub zatrzaski bez kaptura
Kombinezon polarowy
10x pieluszki tetrowe
5x pieluszki flanelowe

Może z czasem coś pozmieniam, ale póki co tak to u mnie wygląda... a nie mam jeszcze nic kupionego[emoji28]

oar8vfxmpxgly37m.png
 
Do góry