reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe blizniaki

Witam wszystkie mamusie dawno mnie tu nie było więc nie nadrobiłam jescze tego co pisałyście. Bardzo mi przykro z powodu córeczki Lilian i naprawdę nie wiem co więcej powiedzieć:-(.Ja już swoje kruszynki od 27lutego mam przy sobie troszkę się pośpieszyły nie pisałam bo od 12 lutego do 6 marca leżałam w szpitalu. Urodziłam synka Bartusia-2200 i 50 cm i córcię Nicole-2250 i 50cm :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamusie dawno mnie tu nie bylo więc nienadrobilam jescze tego co pisałyście.Bardzo mi przykro z powodu coreczki lilian i naprawde niewiem co więcej powiedzieć:-(.Ja już swoje kruszynki od 27lutego mam przysobje troszke się pośpieszyly niepisalam bo od 12 lutego do 6 marca leżałam w szpitalu.Urodziłam synka Bartusia-2200 i 50 cm i corcie Nicole-2250 i 50cm :-)


Gratuluje parki!! super , ze masz już swoje skarby w domku!!!!:-):-):-)
 
Zlosnica- Gratuluje z calego serducha! A tak sie zastanawialam co sie z Toba dzialo i jak tam te Twoje zatrucie ciazowe. Wnioskuje ze ono bylo powodem pojscia do szpitala?:confused: To super ze wszystko jest ok! To dokladnie w ktorym tygodniu urodzily sie Twoje malenstwa? No i czy mialas cesarke?
No i oczywiscie czekamy na fotki maluchow!!!!!. Zagladaj do nas czesto i pisz jak teraz wyglada Twoje zycie z dwoma bobaskami.
 
Zlosnica OGROMNE gratulacje. Ciesze sie ze juz mozesz tulic swoje kruszynki :-)

Napisz nam jak wygladal porod, jak dzieciaczki sie mialy po porodzie, jak sobie radzisz. Zycze duzo szczescia, zdrowia i wytrwalosci.

ja dzis ide do ginekologa.
 
Zlosnica ogromne gratulacje!!!!!!

Jako pierwsza z nas ty juz rozpakowana!:tak: Ale ci fajnie ze juz masz to za soba:-) Napisz nam koniecznie jak przebiegl porod i jak teraz wyglada opieka nad dwojka bobasow..mam nadzieje ze masz czas czasem troszke sobie pospac:sorry2:
Caluski dla Nicolki i Bartusia:tak:
 
Niczka daj znac jak tam u lekarza. Bedziesz miala usg?
Jola ale ci laski rosna, z takimi nozkami napewno cie kiedys przerosna;-)
p.s. dostalas cos ode mnie na priv?
 
Złośnica gratulacje. Teraz czekamy na szczegóły :)

Jola - gadanie do mojej mniejszej córeczki nic nie daje... Myślę, że dalej jest odwrócona pleckami do świata i dlatego nie bardzo czuję co ona tam robi. Zobaczymy w środę...
Tobie zazdroszczę rozmiarów córeczek. Niech dalej rosną jak największe :)

Ja do lekarza idę w środę to znowu będę mogła pomarudzić. Zaczęły mnie łapać okropne skurcze w łydkach. Też tak macie?

Pozdrowionka dla wszystkich i trzymajcie się dzielnie.
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie bliźniaków
Ja tez jestem mamusia bliźniaków, tyle, ze juz 9-letnich:-).
Gratuluje Wam z calego serca.
Jesli mozecie to prosze odajcie głosy na moj najmniejszy skarb Magdusię. z góry dziekuję;
rosniemyrazem.pl
Życzę wsyztskim mamusiom pociechy z maluszków
 
reklama
witam. Po wizycie:
cukry mam mierzyc co 2 dzien.
Raz w tygodniu mam sie zglaszac na ktg
szyjka nadal zamknieta
dzieciaczek jeden glowkowo drugi miednicowo i tez mi powiedziala lekarka, ze poniewaz juz raz rodzilam to to ulozenie nie jest wskazaniem do cesarki :wściekła/y::szok:
wyniki krwi, moczu mam dobre. Nawet anemii juz nie mam :-)
w poniedzialek ide na usg- sprawdzic ulozenie dzieci i skontrolowac roznice w wadze kruszynek i kolejna wizyte- czyzbym miala miec teraz wizyty co tydzien hmmmm:confused:
Aha i powiedziala ze moge juz rodzic, ze po 34 tygodniu jest ok.
poza tym skurcze znowu wczoraj byly caly dzien.
 
Ostatnia edycja:
Do góry