reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

reklama
Witam

Wy o porodach, a mi ostatnio śnią się drzwi, okna, blaty kuchenne:baffled: Oczywiście oczekiwania moje i Mka trochę się rozmijają co do wykończenia naszego gniazdka... i raz, że muszę nad nim "popracować",żeby nie było estetycznej katastrofy, dwa, że jak najwięcej chcę obejrzeć i powybierać przed porodem, bo z dwoma szkrabami jakoś nie widzę sie w marketach budowlanych... więc liczę, że maluch do terminu grzecznie w brzuszku poleży.:-D


A tak myślę, dziewczynki, co już urodziły, nie macie potrzeby założenia jakichś nowych tematów? Bo coś mało się udzielacie, pewnie częściowo przez rewolucję życiową w postaci małego człowieka, ale też brak bieżących dla Was tematów. Pomyślcie, co Wam potrzeba? Albo pozaglądajcie co jest po sąsiedzku na bb. Może coś o rozwoju, kupkach, kolkach, no sama nie wiem...
 
A ja dziś postanowiłam podciąć Ninie włosy, bo widzę że znów ma za długie (niedawno miałam swój debiut w obcinaniu i z czupiradła wyszła całkiem fajna dziewczynka ;-)) no i poczułam się zbyt pewnie przy tym obcinaniu, cieniowaniu... i mam teraz chłopca w domu :-D
Miałam w planie nic nie mówić Mkowi, żeby miał niespodziankę (i test czy zauważy :-D) ale po tym co zrobiłam wolałam go jednak uprzedzić... :-)

No nic, i tak ją wszyscy brali za chłopca, więc w sumie różnicy nie będzie, ale za to mam motywację żeby jeszcze nie rodzić - niech jej najpierw trochę te włosy odrosną przed pierwszym pamiątkowym zdjęciem z bratem ;-) i wiem też że w obcinaniu chłopca będę całkiem niezła :-D:-D:-D

madzikowska - powodzenia &&&
Fel - ja z kolei dopiero z wypisów ze szpitala dowiaduję się po co tam pojechałam :-D - u mnie sami wymyślają :-D:-D:-D. Ostatnio np pojechałam robić kwalifikację do porodu, a na wypisie mam że zgłosiłam się z bólem podbrzusza :-D i że jak mnie wypisywali to mi bóle ustąpiły (a dopiero po tym szpitalnym maratonie mnie tak naprawdę rozbolało ;-)) i że zostałam poinformowana o diecie czy tam sposobie żywienia :-)
 
Hejka! Widzę, że coraz mniej nas tu :-D
Ja dziś na wizycie dostałam skierowanie do porodu. Ale nie mogę doczytać co tam jest napisane. Jakieś skróty i po łacinie chyba. Miałyście takie skierowania? Co na nich powinno być?
 
Dziewczyny mozecie mnie wtajemniczyc na czym polega wywoływanie porodu?troche mnie przeraza to okreslenie "wywoływaie"Ja mam termin na 19 kwietnia ale doktorek powiedział ze jak do wizyty czyli do 16 bedzie cisza nic nie ruszy to bedziemy umawiać sie na oddział...
 
nic nie dostałm :/ na opisie ostatniej wizyty mam tylko napisane że jak do 14.04 nic nie będzie to mam sie zgłosić na IP. a de fakto jutro mam się tam pojawić...

Muro
dokładnie to mam....a jak zapomnę portfela to albo jadę oblana zimnym potem, albo wysiadam bo nie daję rady psychicznie ha ha ha.

Chyba skorzystam z rady i faktycznie jak dr mówiła powiem, że po posiłku mało ruchów...

Ogólnie wieczorem miałam wrażenie, że młody próbuje zejść w kanał, myślałam, że się skręcę i tak dwa razy a potem podszedł do góry..jak by go coś wciągało i chyba tez o tym na izbie powiem.... może za duzy i wstawić sie nie może.....

Madzikowska trzymam kciuki co by bez powodu nie trzymali...
 
Dziewczyny jakie robicie badania do porodu, bo mi mój gin nie zlecił żadnych a ja nie rodzę w szpitalu gdzie on pracuje i tak się zastanawiam, że powinnam zrobić tylko nie wiem co. Pomóżcie. Dziękuję.
 
reklama
majqa – do porodu należy wziąć wynik z grupą krwi, GBSa i ostatnie badania z krwi i moczu. Mi właśnie gin zlecił teraz jeszcze żebym zrobiła świeże badania z moczu i krwi.
daruma - gratulacje, Fajnie że masz już córeczkę przy sobie.

Jakaś tu cisza...a może to cisza przed burzą :-D:-D:-D
 
Do góry