reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Kruczka trzymam kciuki :)
Evcia Ja w piątek byłam na KTG i miałam w miare regularne skurcze że skali brakowało ale to tylko te przepowiadające niestety :( Przez weekend miałam pojedyncze bóle jak na @, ale też nic. Wczoraj jedynie jeszcze w kosciele zaczęło mnie tak ćmić i podbrzusze mnie kuło, ale jak wyszłam z kościoła to przeszło i nic tego. Myślałam że w nocy się coś zacznie ale też nic. Chyba młody naprawdę chce zrobić prezent rodzicom i przyjść w rocznicę ślubu...ale ja do tego czasu to bzika dostanę ;p
 
reklama
dzwoniłam do gina i tak to coś pieprzył o wywoływaniu w terminie a teraz umówił mnie jeszcze na wizytę w tę środę, i jeszcze się pytał czy wolę w tę czy za tydz, o ktg też ani słowa, ciekawe jak ja później urodzę takie duże dziecko, ryczeć mi się chcę, myslałam ze się dowiem jakiś konkretów a tu nic. Niby dzisiaj jakieś skurcze rano były ale się zmyły, nawet jakiś śluz z nitkami krwi się pojawił ale teraz też cisza. Mam dosyć:no:
 
lenka trzymaj sie.

polozyli mnie na patologii i dzis albo jutro zapadnie decyzja o wywolaniu. leze sama, zaraz przyjedzie do mnie maz. ogolnie warunki w szpitalu super :-D
 
Cześć
Witam was już z Lenką na świecie.
Mała jest przesłooodka i przekochana.Wszyscy w niej zakochani jak nie wiem.Nawet Bartuś jest kochanym bratem i che się dzielić smoczkiem i mleczkiem z butleki hihihi.
Niestety chyba nienadrobie w tej chiwli wszytskiego co pisałyście bo czasu na internet teraz mam naprawdę nie wiele.
PORÓD MIAŁAM JAK MARZENIE I TAKIEGO ŻYCZĘ KAŻDEJ KOBIECIE!!!
 
Witajcie
Piszę już jako mamusia. Z nadrobieniem tego, co napisałyście nie mam szans, ale już wróciłam z zaświatów. Kilka dni mnie nie było, bo musiałam ogarnąć się z córeczką. Wszystko jest dla mnie takie nowe. Niby wszystko wcześniej wiedziałam, naczytałam się, ale jak przychodzi do praktyki...Mąż mi dużo pomaga, strasznie zakochał się w Wiktorii.
No i dziękuję za gratulacje:-)
A dziewczynom, które jeszcze czekają na swoje szkrabki, życzę duuużo cierpliwości. Sama wiem po sobie, jak nie mogłam doczekać się TEGO DNIA.
 
Ostatnia edycja:
Hej:)my juz w domku:) przepraszam ale nie. Nadrobie was:/ Lenka daje nam niezle popalic ale jest przecudowna (jak śpi ,hehe). Byliśmy troszkę dłużej w szpitalu bo mała załapala lekka zoltaczke ale na szczescie zabiegi pod lampa zadziałały i juz w domku jesteśmy :-) Ogólnie jestem juz przemeczona i kręgosłup mi siada ,ale jak patrzę na Lenke to mi to wszystko wynagradza:)) pozdrawiam wszystkie Mamusie ,a pozostałym kwietnioweczkom życzę udanego i bezbolesnego rozwiązania :-)
 
Cześć dziewczyny, gratuluje kolejnym rozpakowanym !! Ja to chyba w maju dopiero urodze.. tak wam zazdroszczę ze macie juz swoje pociechy przy sobie..
 
reklama
Hej laseczki,

Od wczoraj jestem w domu ,wypisali mnie ze szpitala a mlodego przewiezli co CZD wczoraj caly dzien siedzialam z M przy nim , poznym wieczorem przyjechalismy do domu a ja padłam w ciuchach ...jest bardzo ciezko wczoraj mu pobierali krew z głowki bo juz nie maja sie gdzie wbic tyle ukłuc miał....próbuja zwalczyc gronkowca w moczu ktory zlapał w szpitalu i dopiero wezma sie za nerki (badania diagnostyczne) uwierzcie mi jakie to straszne wychodzic ze szpitala bez dziecka:-(..Ogólnie fizycznie czuje sie swietnie szwy dawno zdjete...natomiast psychicznie totalnie do dupy mam nadzieje ze dzis cos bede wiedziec...zjawie sie wieczorkiem,spróbuje uzupelnic nasza liste i wkrecic sie ponownie w watek naszych kwietnióweczek.

Milego dnia kochane:*** Caluje mocno
 
Do góry