reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

witam się z Wami popołudniowo:-)


Kruczka- my też mamy "n" -ke ale z tego co wiem to nie można odstąpić od umowy, T szukał i ponoć nie można, a też byśmy chętnie odstapili chocby już. szlag mnie trafił z tymi kanałami:wściekła/y:


Smile- to teraz możesz byc przebadana na dziesiątą stronę:):szok::-D


Zonqa, Iza- poprostu dzieciaczki drobniejsze. nie każde musi wazyć od razu 4 kg;-)


Lenka - za te okna to lanie powinnaś dostać:wściekła/y:


za chwilę to już każda będzie nogami przebierać, żeby dzieciaczki sie pośpieszyły, :-p
a jak się pogoda zrobi to już wogóle:)
 
reklama
Aż jestem ciekawa ile córcia waży, a wizyta dopiero za tydzień. Wg ostatnich pomiarów jest idealnie w 50 centylu.

Ja podobnie jak Anezram mogę już rodzić:-)
 
Ja tez juz mogę rodzic:-) szyjka zaczęła sie skracac,jest rozwarcie co prawda tylko 1 cm czy jak to sie mówi no ale zawsze. Także co jest dobre na przyspieszenie?;-) Hihi
 
Hehe no nie wiem czy sprawdze,bo my praktycznie od kiedy wiemy o ciazy to sie nie seksimy:szok: m sie boi i mówi żeby lepiej poczekać . No to czekamy:happy2: hehe i tak nam dobrze idzie,nigdy byśmy nie przypuszczali ze tyle wytrzymamy:-p
 
Przywitałam się w odpowiednim wątku to etraz chyba czas tutaj coś napisać :-)
Jak widać mam juz spory inwentarzyk ;-)
A etraz czekamy na trzecią córeczkę będzie miała na imię Lenka
Muszę się przynzać że Lenka to dar nieplanowany i był dla nasz sporym szokiem i początki były dla nas z mężem trudne ale przezyciężyliśmy ten ciężki czas i teraz czekamy na finał :-)
No i skoczę trochę wtył poczytać co tam ciekawego u Was
 
Ja czekam do skończonego 37tc czyli już w niedzielę i przestaję się oszczędzać... i tak mam już odstawione wszystkie leki na podtrzymanie i w brew pozorom co mówią to po odstawieniu czuję się dobrze... a straszyli mnie, że zaraz po odstawieniu urodzę heh... jednak mojemu dziecku na świat się nie śpieszy i dobrze:-)
 
o do wielkości dzidzi.Lenka na ostatniej wizycie ważyła om 22oo a to był 34 tydz.Wg pomiarów wyszło tydzień różnicy ale mnie to nie martwi bo Lenka przez całą ciążę bardzo równomiernie rośnie bez żadnych wachań większych.A też ja poprzednie ciąze miałam podobne a moje córki jak się rodziły miały ciut trochę ponad trzy kilo i Lenka też pewnie będzie miała podobną wagę.Synek jedynie był mniejszy od sióstr bo ważył 2800 a urodził się o tydzień przed wyznaczonym terminem.
Najważniejsze to ze dziecko rośnie równomiernie
Oliwka 36 hehehe to chyba tak zazwyczaj jest że po odstawieniu leków cisza jak makiem zasiał a urodzic mozesz nawet w 40 tyg ;-)
 
reklama
Do góry