reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ktoś wie co to jest? zdjecie

Dołączył(a)
22 Sierpień 2010
Postów
12
Mój synek ma13miesiecy od ponad 2tygodnitma cos nad warga lekarym twierdxzi ze jest to przesuszone od 10dni smaruje tlustym kremem ale sie nie poprawilo mial ktos do czynienia z tym albo wie co to? Załaczam zdjecie
 

Załączniki

  • DSC_0199.jpg
    DSC_0199.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 217
Ostatnia edycja:
reklama
Moja starsza ma tak raz na jakiś czas, odkryliśmy, że ma to coś wspólnego z piciem z butelki na dworze:)))
Jak nie smarujesz to puchnie i powiększa się...ja ostatnio dałam małej maść Alantan i zeszło w ciągu 2 dni...
 
Ja mam takie jak oblizuje wargi na wietrze....Juz tydzień się męcze, natluszczam i nawilzam na zmiane...Ja stara baba a boli mnie i piecze. Podeszłabym do dermatologa czy to na pewno to i niech cos przepisze, zeby się dziecko nie męczyło...
 
reklama
Do góry