reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który tydzień ciąży?

Dołączył(a)
9 Wrzesień 2022
Postów
10
Witam,
W 3.07.2024r robiłam betę jej wynik to 26.5, dziś powtórzyłam i jej wynik to 86.5 , w którym tygodniu mogę być? Martwię się czy wszystko ok,a lekarza mam 17- lipca ;)
 
reklama
Witam,
W 3.07.2024r robiłam betę jej wynik to 26.5, dziś powtórzyłam i jej wynik to 86.5 , w którym tygodniu mogę być? Martwię się czy wszystko ok,a lekarza mam 17- lipca ;)
Tydzień ciąży oblicza się biorąc pierwszy dzień ostatniego okresu. Taka beta jak Twoja wskazuje na sam początek ciąży, przyrost jest jak najbardziej okej.
 
Tydzień ciąży oblicza się biorąc pierwszy dzień ostatniego okresu. Taka beta jak Twoja wskazuje na sam początek ciąży, przyrost jest jak najbardziej okej.
Wiem , problem raczej w tym ,że chyba nie do końca umiem rozczytać normy bety :/ chyba za głupia jestem ,żeby dowiedzieć się który to tydzień 😂
 
Wiem , problem raczej w tym ,że chyba nie do końca umiem rozczytać normy bety :/ chyba za głupia jestem ,żeby dowiedzieć się który to tydzień 😂
Te widełki są tak rozległe, że ciężko z tego wyczytać tydzień ciąży a u każdej z nas inaczej to wygląda. Najważniejszy jest przyrost 😉 Tygodnie licz z miesiączki, a później powie Ci USG dokładniej
 
Z bety nie wyczytasz który tydzień ciąży:) bo każda ma inaczej, ja np w 4 tc miałam betę 661..... jedynie z bety możesz się dowiedzieć czy ciąża dobrze się rozwija sprawdzając przyrost po 48godzinach, u Ciebie rosnie prawidłowo
 
Z bety nie wyczytasz który tydzień ciąży:) bo każda ma inaczej, ja np w 4 tc miałam betę 661..... jedynie z bety możesz się dowiedzieć czy ciąża dobrze się rozwija sprawdzając przyrost po 48godzinach, u Ciebie rosnie prawidłowo
Też tak myślę,ale to moje pierwsze wyczekiwane i bardzo się niecierpliwie przed wizytą;)
 
Też tak myślę,ale to moje pierwsze wyczekiwane i bardzo się niecierpliwie przed wizytą;)
Obecnie jestem w 3ciej ciazy i powiem szczerze że nie ważne czy pierwsze czy trzecie ale wizyta pierwsza była zawsze tak samo wyczekiwana i ta niepewność czy aby napewno wszystko dobrze
 
Witam,
W 3.07.2024r robiłam betę jej wynik to 26.5, dziś powtórzyłam i jej wynik to 86.5 , w którym tygodniu mogę być? Martwię się czy wszystko ok,a lekarza mam 17- lipca ;)
Ja też na początku się stresowałam a to czy dobrze zagnieżdżone, a to czy jest zarodek, a to czy serduszko bije, a to czy zdrowe zawsze człowiek znajdzie powód żeby się zadręczyć myślami. Beta rośnie ładnie musisz cierpliwie poczekać do USG 😉
 
reklama
Witam,
W 3.07.2024r robiłam betę jej wynik to 26.5, dziś powtórzyłam i jej wynik to 86.5 , w którym tygodniu mogę być? Martwię się czy wszystko ok,a lekarza mam 17- lipca ;)
Tydzień ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki. Twój wynik mówi, że ciąża jest bardzo wczesna i rozwija się prawidłowo. Ja taki wynik pierwszej miałam 5dni przed spodziewaną miesiączką :). A teraz biega już 4 latek .
Ja mogę Ci tylko tyle powiedzieć, że musisz uzbroić się w cierpliwość :) I nie stresować na zaś. Trzymam kciuki
 
Do góry