reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

:-):-):-):-):-)UWAGA UWAGA UWAGA:-):-):-):-):-)

Dzisiaj o godzinie 10:14 przyszły na świat nasze śliczne córeczki Amelka i Julitka.
Amelka waży 2700 gramów i ma 49 cm.
Julitka waży 2750 gramów i ma 51 cm

Z dziewczynkami i Romcią wszystko w porządku,dzieciaczki są zdrowe i nie potrzebują żadnych inkubatorków,respiratorów itp.

Dziękuję za wsparcie kochane wrześnióweczki.
 
reklama
SERDECZNIE GRATULUJE WSZYSTKIM MAMUSIOM!!!!!!!!!!!!!
Nie wymieniam którym bo jest takie tempo ,że wydaje mi się ,że już tych nierozpakowanych jest tylko kilka.:tak:.


odnosze takie samo wrażenie :-)ale wszystkim mamom i tatusiom składam ogromne gratulacje przede wszystkim dużo zdrówka dla maluszków spokojnych nocy i radosnych chwil dla każdej z Nas. a nie rozpakowanym życzę bezbolesnych szybkich porodów:rofl2:
 
23. Violusia
24. Oli
25. Makta
26. Calineczka!!
27. GAbis
28. Zanka
29. Soyoo
30. Szyszunka
31. WiolaWb
32. Romcia x 2 ;-)

o matko kilka dni mnie nie było a jaka lista do gratulacji mi urosła ;-)
kochane dziewczyny najserdeczniejsze gratulacje i zyczenia dla Was i waszych dzieciatek...
 
reklama
Do góry