reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie dostałam tel. z kliniki, że jest mój wynik z posiewu. Jade do lekarza na konsultacje, nie chcieli mnie przyjąć, ale powiedziałam, że mają mnie przyjąć i koniec :tak:
 
w opisie biopsji endo :
Ważne jest, że musi to być cykl poprzedzający oraz w cyklu tym musi się pojawić faza lutealna na poziomie błony śluzowej macicy, czyli nie dotyczy to cykli podczas których przyjmowana jest antykoncepcja hormonalna i cykli naturalnych bezowulacyjnych.
o to mi chodziło z tą owu...nie wiem jak to rozumieć:-(
 
Asia, Asiex tak mi przykro... brak słów... ale nie poddawajcie sie...utulaski
Oletka to dobra wiadomość maluszek zaczął produkować hcg. Zbadaj w czwartek a już na bank będzie dwucyfrowa:)

Aa u mnie dzisiaj nasze maleństwo zagrało nam cudną melodię- bicie serduszka. Każdej tego życzę. Teraz wizyta za 2 tyg.
 
a wiecie co Wam jeszcze powiem...to całe dbanie o siebie przed , w trakcie i po to można w tyłek sobie wsadzić ...jedyne co bym mogła jeszcze dodać to noszenie mnie na rękach przez emka
 
Asia, Asiex na prawdę bardzo, bardzo mi przykro, że tym razem wam się nie udało... brak słów... ale to co mogę powiedzieć, to żebyście się nie poddawały..choć to trudne to warto walczyć.
Oletka to bardzo dobra wiadomość i oznacza, że maluszek zaczął produkować hcg. Zbadaj ponownie tak jak dziewczyny piszą w czwartek a już na bank będzie dwucyfrowa. trzymam dalej kciuki:tak:.
 
malinuś to cudownie! marzenia się spełniają :)

Asia
co do tego dbania o siebie to masz racje, poprzednio leżałam, pachniałam i wizualizowałam sobie inplantacje i co? I nic! Za to Martyna Wojciechowska weszła na Everest na samym początku ciąży i ma zdrową córe. Myśle, że nie niosła ze sobą orzechów brazylijskich, pestek z dyni i świeżego ananasa...

hola, Gotadora badanie powtarzam w czwartek i zobaczymy. Może akurat beta ruszy z kopyta.
 
Ostatnia edycja:
Wpadlam na moment poczytac jak tam dzisiejsze betki a tutaj takie smutki:-(
Asia, Asiex, bardzo mi przykro. :-(
Asia z crio jest tak jak dziewczyny pisza. Wystarczy odczekac jeden cykl.

Marteczki, u Ciebi tez smutne wiesci :-( az nie chce sie wierzyc ,ze z 14 zarodekow,zaden nie przetrwal. DObrze,ze Ci zamrozili komorki.

Oletka, beta rosnie,czyli cos sie dzieje a co??? Malenstwo zaczyna wic sobie wygdne gniazdko:tak:
 
reklama
Nawet nie wiecie jak mnie pocieszyłyście , już się bałam ,że odwlecze się to niemiłosiernie ...a tak dzięki Wam znów wróciła nadzieja...Staram się tylko o tym myśleć , córcia wciąż powtarza " mamusiu proszę Cię nie płacz " serce pęka mi jeszcze bardziej patrząc jak ona cierpi przeze mnie :-(. Udało mi się ją wygonić do babci i mogę poryczeć w samotności:-( najgorsza jest ta świadomość, że to będzie moja ostatnia szansa...Powiedziałam sobie ,że nie będę mimo wszystko przesadzać tym razem...żadnych suplementów oprócz tego co lekarz zaleci oraz witamin i kwasu foliowego .
Jeszcze mam jedną " super wiadomość " koleżanka z pracy do mnie dzwoniła ,że przyjęli dwie nowe osoby i raczej mi podziękują za współpracę i to nie dlatego, że byłam na L4 , a dlatego ,iż nie wiadomo skąd dowiedzieli się o moim IV...pewnie po pieczątce z L$
 
Do góry