reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mgiełka powtórz betę bo trzeba sprawdzić przyrost, co do wizyty to ja na pierwszej byłam 21 dpt i był pęcherzyk a 28 dpt biło serduszko. Za 3 tyg. to już usłyszysz serduszko ♥
 
reklama
Madzialenek po twoich słowach to na pewno jutro powtórzę betę, dla własnego spokoju, nie wiem tylko dlaczego lekarz mi tego nie zalecił?Podejrzewam że już na tą wizytę to pójdę do swojego gina, bo ten od transferu mnie chyba olał:(
Ann jak pięknie brzmi mamusiu:) mąż na mnie mówi foczka albo ciężaróweczka :p, ja się czuję prawie normalnie, piersi tylko bolą, no i apetyt wzrósł, brzuch żadko zaboli, a poza tym bez zmian
 
Mgiełka mi także nie kazali powtarzać wręcz doktor był zły, że sama zadecydowałam. Ja zrobiłam dla siebie, aby sprawdzić przyrost bo do usg było mi za długo czekać. Malo tego codziennie do usg robiłam test ciążowy, jak widziałam 2 kreski to mnie uspokajało.
 
Ostatnia edycja:
To chyba wiosenka.... ;) ale jeszcze malutka i musi urosnąć by zmierzyć się z zimą hihi
6308_588682234476817_895188453_n.jpg


 
Mgiełka dziwny ten Twój lekarz, przeciesz powinno się badać betę, progesteron, estradiol ... idź na betę nie słuchaj tego lekarza
 
Gotadora najgorsze jest to, że to my musimy same decydować o naszych badaniach, powiem Ci, że gdyby nie te forum to nie wiem czy udałoby mi się nosić pod ♥ synka. Dzięki doświadczeniu dziewczyn, którym się udało sama sobie robiłam weryfikacje i zwiększałam dawki leków, zresztą na pewno pamiętasz.
 
Przeczytałam coś ciekawego : po pierwsze DHEA ponoć hamuje rozrost endometrium, a 6 dni przed transferem najlepiej brać globulki z VIAGRĄ :szok:
 
reklama
dziewczyny dalej @ brak :-( wszystkie zalecenia wykonane.. teraz pół godziny moczyłam się w kąpieli i nic.. znowu pod górkę :-:)wściekła/y::-(
 
Do góry