reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

mayyka - gratuluje, jesteś w ciąży. Twój M powinien teraz dbać o swoją ciężarną żonę. A na ból brzucha spokojnie bierz No-Spę i odpoczywaj!!!
 
reklama
mayyka grtuluję udanego tranferku, mam nadzieję, ze maluszkom się tam spodoba i zostana z tobą na kolejne 9 miesięcy:tak: I dziewczyny dobrze piszą weź no spe jak cie boli. Ja od dnia transferu profilaktycznie biorę no spę 3x dziennie żeby zapobiec ewentualnym skurczom. Odpoczywaj i dbaj o siebie;-)
Jogo trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
agapl, madzialenak - wlasnie mysle o tym co pisalyscie caly czas, zastanawiam sie czy to chlopiec czy dziewczynka.. W sercu czuje, ze corcia ale kto tam siedzi nie mam pojecia.. Myslalam sobie, ze dziewczynki sa silniejsze i szybciej sie rozwijaja a ja mialam bete taka duza, ze myslalysmy o blizniakach wiec stwierdzilam, ze to jakis znak na corcie. No chyba, ze w podswiadomosci sobie wmawiam bo marze o coreczce. Jak bedzie synek tez bedzie moim najukochanszym oczkiem w glowie :-):-):-) Tyle czekalam, ze teraz to juz malo wazne..
 
Tak w ogole wczoraj lekarz pytal czy biore jakis kompleks witamin, powiedzialam, ze biore Femibion Natal Clasic, przeczyta cala jego zawartosc i powiedzial, ze jak najbardziej moge go brac. Najwazniejsze podobno, ze ma jod.. Nie wiem do czego on sluzy.
 
​Domat, Kochana serdeczne gratuluję. Myślę że najważniejsze teraz żeby dzidziuś był zdrowy i ładnie się rozwijał. Mam nadzieję że mi też się uda za pierwszą próbą zajść ;) pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
mayka - pewnie, ze Ci sie uda! Ja trzymam kciuki za silne zagniezdzenie sie maluszkow!!! &&&&&&&&&&&&&&&& Sama w to nie wierze, ze udalo sie za pierwszym razem ale to bardzo dobrze bo mialam tylko jeden zarodek podany i nie mam mrozaczkow.. Powodzenia Ci zycze, dbaj teraz o siebie i o maluszki, pozdrowienia!!!
 
Laski naj z okazji dnia szczescia
widziałyscie Arłukowicz: program refundacji in vitro ruszy w lipcu - Onet Wiadomości


gotadora moj psiak zmadrzal po 2,5roku:)
Asia bardzo mi przykro tez bym znienawidziła ale z Ciebie dzielna kobieta i ty bedziesz dobra mamusia :) to najwazniejsze

a ja bylam zapisac dzis sie na wizyte i w czerwcu na moich zabkach zagosci aparat a najpierw musze usunac gorna 8 masakra juz sie bojeeee:szok:
 
moja psinka tak jakby bardziej się mnie pilnuje, więc chyba zapamiętała że musi być przy mnie ... co na nią spojrzę to płakać mi się chce jak niewiele brakowało... ale teraz to ja płacze z byle powodu
 
Witajcie dziewczęta!
maykaa,yogo &&& za szybkie potwierdzenie udanego dzisiejszego transferku, odpoczywajcie dziewczyny i dbajcie o maluchy, od dziś możecie mówić ze jesteście w ciąży :tak::tak:
domat cieszę się że z maluchem wszystko w porządku i życzę ci aby to była twoja upragniona córcia ale przede wszystkim by było zdrowe
Ja dziś od rana gościa miałam kolezanka na kawkę wpadła przed pracą więc musiałam was troszkę nadrobić od rana a własciwie od wieczora bo dziewczyny niezle poskrobały przez nockę :-)
swoją drogą mam nadzieję ze nie miałam takiej minki jak ten orzełek na fotce:-D
miłego słonecznego dnia, w końcu od dziś WIOSNA
 
reklama
Gotadora nie truj sie już tym.stało się ale się nie powtórzy, a najważniejsze że nic poważnego się na szczęście nie stało. teraz obie będziecie bardziej uważne:tak:
 
Do góry