reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
cześć Dziewczyny:)

dla wszystkich wizytujących się dziś trzymam ogromne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& powodzenia!!!

Jeszcze odnośnie nieszczęsnego acardu - doczytałam na ulotce że można go brać do 6 m-ca ciąży, później może mieć negatywny wpływ na matkę i dziecko. a jak na razie to jego zadaniem jest by nie doprowadzić do skrzepów w połączeniach krwionośnych.

Drk - smutne to, co piszesz... wiem, najgorsze jest to czekanie, zwłaszcza jak już coś się zaplanowało... co do wodniaka... ja miałam wodniaka jajowodu - był ooogromny i niestety musieli go wyciąć wraz z jajowodem. gdyby nie daj Bóg pękł, można byłoby się przekręcic. lekarz na pewno nie chce Cię stymulować bo to mogłoby powoować jego dalszy wzrost. mi lekarz wytłumaczył ze in vitro nie ma sensu z wodniakiem w brzuchu, bo może z niego ulatywać woda co jakiś czas i wypłukiwać macicę i co za tym idzie - zarodki. więc moja przygoda z in vitro zaczęła się własnie od laparoskopii i usunięcia wodniaka z jajowodem.
a gdzie Ty masz umiejscowionego tego wodniaka???
 
Hej laseczki wrocilam wlasnie z odsniezania dzialki i jestem cala mokra tak sie zgrzalam .Trzeba teraz spic herbatke i cos zjesc
@ niby jest niby jej nie ma ja juz sama nie wiem co w tym cyklu sie ze mna dzieje
Tyle tego sniegu nawalilo a jutro musze z tesciowa do lekarza jechac mam nadzieje ze nie bedzie slisko bo wtedy emek bedzie musial sie zwolnic z pracy niestety
 
Tequila - dołączam się do pogodowego protestu, choć niestety musiałam spod kołderki nosek wystawić. Na dodatek po moim czyściutkim autku pozostało tylko wspomnienie....eehhh...
Madzialenak, Domat, Lulin &&&&& za przekazanie informacji zgodnie z pozytywnym planem
Madzialenak - zawsze zapominam Ci powiedzieć, że wybraliście piękne imię. Mój M to Bastuś - generalnie Sebastiany to fajni faceci!!!
drk - przytulam i wierzę, że po tej straszliwej burzy już wkrótce niespodziewanie zaświeci da Ciebie słoneczko
Molla - jak samopoczucie? Wróciłaś do domciu?

Miłego dnia dzielne Baby!!!!
 
masia ja się nie ruszam az do 17 a do tego czasu mam nadzieje ze juz bedzie lepiej ;) a co do aut to nawet juz nie komentuje..brudne od tego co leci i z nieba i spod kół a umyc sie nie da bo pogoda na minusie buuu chce wiosneeeeeeee!
 
Ann to apropo acardu.. "Do grupy trzeciej (grupa C) zalicza się preparaty, które podaje się wyłącznie w przypadku niezbędnej konieczności, bowiem w doświadczeniach na zwierzętach wykazały one działanie uszkadzające na płód, lecz brak jednoznacznych danych, aby działanie u ludzi było takie samo. Do tej grupy należą między innymi takie laki jak. amikacyna, aspiryna, papaweryna, dihydralazyna, kwas acetylosalicylowy, heparyna, kodeina, witamina K a czym innym jest acard jak nie aspiryną?
 
Kinga: nie badaj prolaktyny bo ta wartosc nie ma zadnej wartosci dodanej. Niewazne czy wysoka czy niska. TSH masz dobre: ponizej 2 jest ok. Wazne zeby przeciwciala byly ok
 
reklama
Madzialenak wykrakała, no i zima oszalała :-)


W 3mieście wielki powrót zimy. Zadymka, że świata nie widać.
A miało być tak pięknie i wiosennie. A jak u Was? Zima w pełni?


Przesyłam Wam śnieżnego Anioła na szczęście
no i z życzeniami udanego dnia!!!




stylowi_pl_inne_2554168.jpg
 
Do góry