reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jestem po pierwszym ICSI w Invimedzie - niestety świeżynki nie zostały ze mną - mam jednak jeszcze dwa mrozaczki i mam nadzieję, że tym razem się uda.
 
reklama
18 marzec Avocado wysoka beta!
18 marzec Hola
wysoka beta!
18 marzec Mgielka888
wysoka beta :):)(13 dpt)
18 marzec Drk -
wizyta przed owocna stymulacja
18 marzec Ikasia -
wizyta przed udanym IVF, początek owocnej stymulacji
18 marzec Molla
owocne jajcobranie!!!
18 marzec Tequila
III scratching przed udanym crio
19 marzec Lulin
II wizyta przed udanym crio
19 marzec Madzialenak -
podglądanie małego rozrabiaki Sebastiana
19 marzec Domat -
podgladamy zdrowego maluszka
21 marzec Milagors -
podgladamy zdrowego maluszka
21 marzec Ann84
wysoka beta!10dpt
22 marzec Malinuś
podglądanko przed udanym crio!
25 marzec Sylwia1985
histeroskopia
25 marzec Roxii
(11 dpt) wysoka beta!
27 marzec Asia_77 ​wizyta przed owocną stymulacją
Marzec Kamryn owocna stymulacja
Marzec Aneszka81
owocna stymulacja
Marzec Darii
owocna stymulacja
kwiecień Asia_77 ​owocna stymulacja
kwiecień Dagnes przygotowania do owocnej stymulacji
kwiecień Malinuś
udane crio
Marzec/kwiecień Fusun -
owocna stymulacja
18 kwiecien - Agapl -
podgladamy zdrowego maluszka
Kwiecień/maj - Masia123 -
owocna stymulacja
Sierpień/Wrzesień -
Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
TeQuila, dziękuję, naprawdę z miłą chęcią. Gdyby nie te kilometry, to już jutro bym była :-)
A może Ty skusisz się zawitać w gdańskie, skromne progi?
 
lawendowy kochana obiecuję że jak wybiorę się latem nad polskie morze obowiązkowo wpadnę do Gdańska i wypiję z wami mrożoną herbatkę :tak::tak::tak:bo na czekoladę będzie już za ciepło:-D
 
Poziomka witaj! Przykro mi że pierwsza próba się niepowidła:-( dobrze, ze masz wolę walki i się niepoddajesz, tam czekają na ciebie jeszcze dwa maluszki i trzymam kciuki żeby następna próba zakończyła się sukcesem:tak: kiedy planujesz crio???

Madzialenak, domat jutro podgladacie swoje maluszki, powodzenia:-)
 
TeQuila, już głośno kiedyś myślałam na tym forum, o naszym wspólnym spotkaniu, gdzieś w połowie drogi między 3miastem, a Śląskiem, żeby było sprawiedliwie :-)

A do Gdańska gorąco zapraszam:-)
 
reklama
Miałam podchodzić w tym cyklu ale ... Dzis byłam na usg (moja p.Doktor zgodziła się - ze względu na odległość- abym chodziła na usg u mnie w mieście) i okazało się, że endometrium mam tylko 6,2 :( przy pęcherzyku 20mm Przed chwilą mi napisała, że mam iść jeszcze jutro na usg i dać znać czy urosło do 7
 
Do góry