reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
poradze sie was kochane...oddalabym zycie za "bycie" na koncercie beyonce..kocham ja niesamowicie...no ale wtedy kiedy ona potwierdzila koncert w PL ja jestem w ciazy...jak myslicie? czy kobieta (wtedy juz bede ) w 6 miesiacu ciazy moze isc na koncert?
bije sie z myslami od 2 dni i zupelnie nie wiem co robic...
 
Ostatnia edycja:
poradze sie was kochane...oddalabym zycie za "bycie" na koncercie beyonce..kocham ja niesamowicie...no ale wtedy kiedy ona potwierdzila koncert w PL ja jestem w ciazy...jak myslicie? czy kobieta (wtedy juz bede ) w 6 miesiacu ciazy moze isc na koncert?
bije sie z myslami od 2 dni i zupelnie nie wiem co robic...
A jaki bilet planujesz kupic? Taki ze bedziesz sobie spokojnie siedziec czy taki ze bedziesz otoczona szalejacymi nastolatkami? Bo to zupelnie inne opcje sa...
Ja bym na impreze w tlumie nie szla.... I stac na nogach hmmmm...
 
gotadora - trzymam kciuki by wszystko było ok na usg! Na pewno dzieciaczki sporo urosły!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

agaja - za MEGA betkę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI!!! U MNIE PIĘKNA POGODA ZE ŚNIEGIEM I SŁONECZKIEM :-)
 
Miliaa, jesli bedziesz wygodnie siedziec to czemu nie ale jesli bedzisz w tlumie, plus stanie na nogach, to chyba lepiej sobie podarowac.A niech Cie ktos przez przypadek uderzy w brzuch albo zemdlejesz w takich tlocznych ,dusznych warunkach....
 
Witam Dziewczyny

Agaja trzymam kciuki za wzrost bety &&&&&&&&&&&&&&&

Gotadora
już dziś zobaczysz swoje maluszki :-), udanej wizyty :-)

Lawendowy Sen
jak się czujesz?

Molla
gratuluje udanego podglądanka, niech pęcholki dalej ładnie rosną.
A co do mojego wieku, to ja już taka młoda to nie jestem - rocznik 1980 :-(

Miłego dnia babeczki :-)
 
Dagnes bardzo mi przykro, że niska beta wyszła, ale i tak musisz jutro powtórzyć badanie bo być może doszło do późnej implantacji. Powodzenia!
 
reklama
poradze sie was kochane...oddalabym zycie za "bycie" na koncercie beyonce..kocham ja niesamowicie...no ale wtedy kiedy ona potwierdzila koncert w PL ja jestem w ciazy...jak myslicie? czy kobieta (wtedy juz bede ) w 6 miesiacu ciazy moze isc na koncert?
bije sie z myslami od 2 dni i zupelnie nie wiem co robic...
Miliaa - narobiłaś mi "smaka" na ten koncert, również chętnie bym się wybrała, choć obawiam się, a raczej mam nadzieję, że też już będę wtedy po udanym transferze. Uważam, że jeśli kupisz fajne siedzące bilety, to nie powinno to stanowić zagrożenia dla Was. Z miejscem na płycie bym jednak nie ryzykowała.
 
Do góry