reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

DSC03940.jpg
Na dobranoc moje kocie szczęście, które czeka, aż jakieś Małe biegające szczęście je wytarmosi :tak:
 
reklama
Czesc Dziewuszki,

Darii, Milagros i Kinga, mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&
Kinia a jak Ty sie czujesz po tych kosich dawkach lekow????

Pol nocy nie przespalam. Ide sie szykowac do labo. Jejku jaka mam pikawe sercowa.
Boziu spraw, aby betka ladnie rosla.



MILEGO DNIA!!!!!
 
Agapl - kciuki za Ciebie mocno zaciskam i za Twoją betkę &&&&&&&&&& Zobaczysz będzie super poziom :tak:
A po końskich dawkach leków wczoraj nie mogłam zasnąć. Dzisiaj już spałam na szczęście. Jakoś mega mam pobudzony organizm przez nie, chociaż z drugiej zaś strony zrelaksowana jestem też. Muszę powiedzieć o tym lekarzowi. A poza tym jest ok ( nie licząc tego, że nie cierpię Gonapeptylu, bo zawsze mnie piecze lub boli nawet jak podaję).

MIŁEGO DNIA !!! Ja śmigam do Wrocławia na badania.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry wszystkim! moja hiperka powoli ustepuje czuje ze jajniki wracaja do swoich rozmiarow..czy to oznacza ze sie nie udalo??? Dzieki za odp.
 
Agapl :-) betka na pewno będzie ładna!!! kciuki, kciuki, kciuki &&&&&&&&&


Romka ja nie potrafię Ci odpowiedzieć, dostałam leki, aby nie było hiperki - jeśli i Ty dostałaś, więc normalne,że ustępuje
 
romka mi objawy hioerki ustały w 6dpt i myślałam, że się nie udało. Przez dwa dni do testu chodziłam załamana a potem miła niespodzianka - udało się :) tak więc nic się nie martw, brak hiperki nie oznacza brak dziedziaczka.

Gratuluje wszystkim wysokich bet :) tak fajnie się dzieje na naszym forum :) oby tak dalej.

Ja czekam na pierwsze USG z sercem na ramieniu, bo moje HCG co prawda mieści się w normach, ale tak zupełnie na dolnej granicy i trochę mnie to martwi. Ostatni wynik 5511.13 to tylko 87% wzrostu przez 3 dni. Pocieszam się tylko tym, że podobno od bety 1200 do 6000 beta może się podwajać nawet do 96h. tak więc u mnie ciągle w normie.
Trzymajcie kciuki za moje poniedziałkowe USG, pliss :)
 
reklama
Do góry