reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No to musimy młodzieży pokazać :-) Mój facet też już "Czterdziestolatka" ogląda innym okiem :-)
Mam Amh >1,5 (nie wiem co to znaczy to ">". Było 9 komórek, zapłodniły się 4 - w tym jeden zarodek klasy A.
Podobno Celine Dione podchodziła do In vitro kilkanaście razy. Coraz bardziej ją lubię :-) Nawet A. kupił ostatnio koncert do ogladania. I Slamę Hayek lubię i Julie Roberts :-) One były starsze od nas :-)
 
reklama
Molla , cos mnie zabolało, poszłam na usg- jakies ciemniesze miejsce, wiec biopsja zeby sprawdzic co to. wierze że jakaś pierdoła jak już pisalam ale stracha mam:sorry2:
 
hola dobrze, że sprawdziłaś, nie będziesz sobie niepotrzebnie wkręcać:szok:
będze dobrze, zobaczysz:tak:
Misia dzięki za pocieszenie, że starsze od nas też mają szansę, bo ja już się miałam za starą rurę;-)
 
pieńkowska to niech nas w d.... pocałuje, dofinansowanie w in vitro daje w końcu jakąkolwiek sznsę by i biedni, też mili jakieś szanse, każdy mówi, in vitro jest dla bogatych, a g.. .prawda, bogaci mają tylko więszą szansę, że mają gotówkę, a udać i tak nie musi się, a co mają zrobić biedni, nie tylko bogaci nie mogą mieć dzieci, czy jak ktoś biedniejszy to już nie ma prawa doświadczyć macierzystwa....to też choroba i to straszna, ona się nie zna bo sama nie ma dzieci podobno:wściekła/y:, to straszne, a najgorsza jest bezsilność, że nic nie można zrobić i szanse powinien mieć każdy
 
to bardzo długa i mozolna droga i nie tylko niszczy budżet, ale i nasze zdrowie, a po psychice tak leci, rana fizyczna się zagoi, a w psychice zawsze zostaje ból, MILION razy gorszy niż fizyczny
 
reklama
cholipka,za pozno wlaczylam i natrafilam na koncowke.

Jakies profesor sie wypowiadal. Zalapalam sie na moment, jak mowil o mrozaczkach,ze wcale nie sa slabsze od swiezynek. W krajach takich jak Japonia dopuszczane jest tylko crio ,gdyz uwazaja ,ze procent ciaz jest wiekrzy a to z tego wzgledu ,ze kobieta i jej macica jest specjalnie przygotowywana.
Na koniec dodal,ze cieszy sie iz cos sie ruszylo w kwesti in vitro i to na dobre i ,ze jeszcze metnalnosc ludzi powinna sie zmienic. Podchodzic do in vitro i poczecia jak do czegos normalnego, bo dzieci poczete ta droga sa tak samo normane jak poczete droga naturalna.

Szkoda ,ze wlaczylam tylko na koncowke, bo wywiad byl w innym klimacei niz ten poranny na tvn z pienkowska grrrr
 
Do góry