reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

asia - zupełnie inaczej dzis "brzmisz", ta huśtawka może wykończyć, wczoraj katastrofa, dzisiaj ok :-) Dobrze, że do piątku niedaleko ;-)Jakoś zleci. A jak Ty się czujesz?
 
reklama
Mada 72 przemyślałam to wszystko i jesli los pozwoli mi cieszyś sie maleństwem to tak będzie tak pocichutku liczę na to ze tak będzie w innym przypadku będę walczyć . Tak jest kochana na tę chwilę ale sama Wiesz jak to jest. M pociesz mnie jak może i doszłam do wniosku że jestem samolubna , myslę tylko o sobie o swoich uczuciach a o nim zapomniałam. Wczoraj dotarło do mnie jak bardzo on to przeżywa jak się martwi i o mnie i o to maleństwo.Muszę wziaść się w garsc .(ryczę jak nikt nie widzi) Powiedz jak Ty sie czujesz czy tez otrząsnęłaś się troszkę ?
 
u mnie dziewczynki LIPA znowu nie mam sil juz nawet plakac chyba wszystkie lzy wylalam przez ten rok

eweli
ty jestes z bielska powiedz mi gdzie ty podchodzilas do in vitro???? zastanawiam sie powaznie nad zmiana kliniki... bo wszystkie zarodki mam klasy a i b sa bardzo ladne a w ogole sie nie przyjmuja i to mnie najbardziej martwi przestaje miec powoli zaufanie do mojej kliniki i chodza mi mysli po glowie czy czasem nie zmienic Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ

dziewczynki
mam takie pytanie czy ktoras leczy sie w krakowie jak tak to podajcie klinike,
 
asia u mnie jest ok, ale to tak naprawde na spokojnie, pisałam zresztą wcześniej, chyba wczoraj, i dużo lepiej sie z tym czuję. Jestem pozytywnie nastawiona ale jak bedzie - już wkrótce będzie wiadomo, jeśli sie udało to pełnia szczęścia, jeśli nie - to spróbujemy ponownie. Mój M też przeżywa, ale on akurat jest pewien, że nam sie udało... Co dość dziwne, bo on raczej sceptyczny do wszystkiego ;-) Ale jego optymizm mi sie udziela. Co prawda tak jak pisałam - nie czuję zupełnie nic, tylko momencikami brzuch ale nic sobie z tego nie robię. Tyle się naczytałam o objawach i ich braku, że nie ma to najmniejszego znaczenia. No ale swoje trzeba "przeschizować", żeby to naprawde poczuć. Taki juz nasz los :-) Życzę Ci Kochana, żeby i Twoje i moje marzenie się wkrótce spełniło :tak: Pozostałym dziewczynkom tez tego życzę z całego serca.
 
mimi- Słońce tak mi przykro:-( Liczyłam, że będzie pozytywnie. Jak czujesz, że powinnaś zmienić klinikę to zmień - zaufanie do lekarza i całego procesu, to połowa sukcesu. Bo to ma wpływ na Twoje nastawienie. Ja robiłam IVF w Poznaniu, więc z Krakowem Ci nie pomogę. Odpocznij sobie troszkę, spróbuj się zrelaksować - no i do dzieła. Ściskam Cię mocno:-)
 
mada
tak dzis 10dpt ale beta wyszla 0 w dwa dni sie nie podniesie jak by bylo choc 15 to jest nadzieja ale przy 0 to nie ma nic ostatnio tez tak robilam i dzwonilam do lekarza powiedzial ze mam leki odtawic bo z tego nic nie bedzie wiec juz troche sie znam na tych wynikach albo na ich braku wiec nadziei juz nie mam i do lekarza dzis tez juz nie dzwonilam okres dostane pewnie do 3dni bo tak mam a w piatek jade do kliniki i albo cos wymysli lekarz albo zmieniam klinike bo jak by nie bylo to to wszystko kosztuje a najbardziej to psychika pada :(((((((((((( dziekuje kochana za pamiec i zycze duzej betki z calego serca buziaki
 
reklama
Mimi strasznie mi przykro, znam to uczucie po 6 iui, kiedyś musi się udać :-)

Dziewczyny, dzięi za info o lekach, powiedzcie mi jeszcze proszę ta cena za gonapeptyl to za jedną dawkę czy mniej więcej całość wychodzi około 300 zł? Mi coprawda doktorek powiedział, że całość powinna mnie wynieść około 3000, ale zastanawiam się jak to jest, że niektóre dziewczyny wydały tylko 1300-1500. Ja co prawda rezerwe mam 4,68, więc niby jest ok, a gin mówi że najmniej wydam 2700:baffled:
 
Do góry