reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
mi mi - mój criotransferek wypadnie mi jakoś na poczatku przyszłego tygodnia , jutro idę do ginka i może coś już będę wiedziała , a ty kiedy bo coś mi sie wydaje , że jakos podobnie będziemy nosić swoje śnieżynki :) ?
malgosiaka - hip hip hurrrraaaa :) gratuluję , prześlij troszki tego twojego optymizmu i wiary....hmmm jak tu sobie wmówić , ze sie uda :) ?
ari 1997 - dzięki za twoje słowa pocieszenia , tu są takie potrzebne :) dodają otuchy :)
anja , myszelina , mirela02 , tonina - powodzenia :)
 
Dziewczyny po prostu mowcie sobie kilkanście razy dziennie ze sie uda i ze nie ma nic co by to zepsuło.. !!!!!!!!!!!! Uda sie Uda sie Uda sie... :)
Ja trzymam za was mocn kciuki a wy trzymajcie za mnie zeby wszystko bylo dobrze!!! Mocno tule...
 
malgosiaka gratulacje i jestem z Tobą myślami

Od 13.45 jestem razem z moimi dwoma kruszynkami razem. Nie mogę w to uwierzyć. Teraz jak mówicie najgorszy czas przed nami-czekanie...
 
Małgosiaka - super - gratulacje kochana!
Ja cały czas staram się myśleć pozytywnie i wierzyć że się uda ale dziś mam jakiś zjazd nastroju.Wogóle to od rana mam bolesne piersi ale to coś za wcześnie na objawy 3dpt i czasem pobolewa brzuch jak na @
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!!!!
 
Myszelina... teraz odpoczywaj, nie lataj za duzo..spokojnie!!!!! I pamietaj ze sie uda!!!!!!!!!!!!! Rozmawiaj z dzidziami..ja wiem ze to moze smiesznie brzmi ale uwierzcie ta atmosfera sprzyja przyjęciu naszych dzidzi do brzuszka...

Anja mnie tez bolał i nadl pobolewa brzuszek @, wiec tym to akurat sie nie przejmuj!!!! Jak boli to mow do dzidzi ze mamusia jest tutaj i ze kocha mocno!!! :)
 
dodora
no to fajnie ze criotransferek bedziesz miec w przyszlym tygodniu wiec TRZYMAM MOCNO KCIUKI a powiedz mi czy bierzesz jakies leki???? ja w piatek jade do gina tj. 12dc i wszystko sie okarze kiedy mi beda robic ten ciotransfer ale coraz bardziej sie stresuje i coraz bardziej sie boje :((( ja mam przepisane PROGYNOVA wiec tak mysle ze najpozniej to za dwa tygodnie mialabym ten transferek. Az mi lzej na sercu jak sie dowiedzilam ze tobie tez beda wkladac przynajmniej nie jestem sama :))) trzymaj sie cieplutko.
 
Witam,
anja ja mam to samo od wczoraj 3dpt czasem pobolewa mnie brzuch jak na @ i pierwsi mnie bolą.
Myszelina trzymam kciuki i za wszystkie dziewczyny które przygotowują się do zabiegów będzie dobrze.
Malgosiaka gratuluję.
 
reklama
Witam!
Dawno się tu nie odzywałam ...niektóre osoby mnie pewnie pamiętają (Lolitka buziaki dla ciebie)...chciałam tylko napisać że trzymam za wszystkie bardzo mocno kciuki i wierzę że prędzej czy później każda z was zostanie mamą...
Pozdrawiam :-)
 
Do góry