reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tonina Dipherelina kosztowala jakos 360 zł chyba.

Dziewczyny wielkie dzieki wszystkim za wsparcie to jest bardzo potrzebne..i działa na maxa wzmacniająco i ma sie siłe by walczyc...caly czas!!!
 
malgosiaka
ciesze sie ze Ci sie udalo i jeszcze raz gratulacje :))) zdroweczka zycze i odpoczywaj, ja coraz bardziej sie stresuje, ze ten criotransfer sie nie powiedzie a wtedy chyba zalamka na maksa :((( w piatek do lekrza jade sprawdzic jak tam endometrum rosnie mam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadeczku

tonina
trzymam kciuki zeby sie udalo :)))
 
MiMi ja Ci zabraniam wogole myslec negatywnie..wmawiaj sobie ze wszystko bedzie dobrze i bedziesz mialy super owocy transferek... Nie ma innej opcji!!!!! Obiecujesz??????
 
Tonina..bo ja sama wiem jak to jest, jak brakuje sil by wierzyc, jakie mysli przechodza przez glowe...ale nauczylam sie myslec pozytywnie i wzualizowac rzeczy kore chce zeby sie staly, marzenia ktore chce zeby sie spelnily..i wiesz co...predzej czy pozniej One sie spelnią...pod warunkiem z sie wierzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUZIAKI!!!!
 
reklama
Malgosiaka ja taka wiarę wielka miałam cały czas w sobie , że się uda, że bedzie dobrze, a teraz zaczynam się bac gdzieś tam w głowie przemyka myśl że to nie koniecznie musi być tak różowo... ale sio złe myśli tu się bój o maluchy toczy:))
Mi pani dr zaznaczyła na karcie na stymulacje zaznaczyła Menopur SC 150... narazie jestem w tym wszystkim zielona i te nazwy nie zawiele mi mówią szczerze mówiąc z tego co zdołałam załważyć to ten lek jest znacznie droższy niż preparaty FSH
 
Do góry