reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a to lachy nawet nie sprawdza na usg jakie jajorki sa?
sie nie boj...nic Ci nie bedzie kochana....


mnie nie usypiali do punkcji.... bylam w pelni przytomn a i se ogladalam na monitorze jak mnie wyciagaja jajko po jajku

sprawdzaja, rano bylam, tylko w uk to same pielegniarki i dopiero lekarz wyniki oglada, a nie ciebie i oddzwaniaja.
fajnie tak se jajka ogladac? chyba bym wolala!

Rozumiem, na stałe tam zostajesz? Ja lubię w Polsce mieszkać, wiesz chyba na stałe bym nie wyjechała. Tak na trochę to tak, ale nie na zawsze. Wiele lat w Niemczech mieszkałam, wróciłam jak miałam 19 lat i powiem Ci, że tu mi lepiej.
natka, tu tele polakow, ze nie czujesz, ze za granica. w polsce mnie duzo rzeczy wkurzalo, glownie biurokracja i kolejki. tu mam spokoj, wiekszosc rzeczy zalatwiam przez neta. lajcik. a do polski lece jak mam ochote i moge poleciec specjalnie, zeby ci przylozyc za glupie krakanie
 
reklama
Przyznam, że ja wytrzymałości na ból nie mam żadnej, więc może lepiej, że mnie uśpili....Ja mam okres i już umieram.

:-) :-) :-) Zapraszam. Przylatuj :-) Tylko może po zabiegu:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie sa bardzo wyrozumiali, naprawde, ale i tak sie nie przyznalam. boje sie zapeszyc i boje sie potem pytan, no i jak jestes nie jestes...?
lolitka, co cie zezarlo, napisz cos!
 
reklama
Do góry