reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A wiecie, te gamonie w Invimedzie pytają mnie przed samym znieczuleniem ile ważę, a ja im mówię, że nie wiem, nie miałam odwagi wejść na wagę już ze trzy lata, a oni i tak mnie uśpili. Oszacowali sobie czy jak.....

Oj a co mam nie krakać, powiem Ci, że mnie wystarczy jak Ewelinka będzie miała dzidziusia, bo wtedy będę wiedziała, że jest sens dalej z jednym próbować. To byłaby pierwsza osoba, o której wiem, że z jedną fasolką się udało:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hmmmmm dobre pytanie, nie wiem nawet.... Może do środy to już okres dostanę....

A wiecie, te gamonie w Invimedzie pytają mnie przed samym znieczuleniem ile ważę, a ja im mówię, że nie wiem, nie miałam odwagi wejść na wagę już ze trzy lata, a oni i tak mnie uśpili. Oszacowali sobie czy jak.....
hej jak uspili? myslalam, ze to tylko w znieczuleniu?
wlasnie do mnie dzwonili ze szpitala i we wtorek zbieraja jajka, dzis juz tylko pregnyl na utrwalenie.... ale sie boje!
a i jeszcze babka do mnie dzwoni i gada ze mna normalnie po angielsku i pyta czy ma mi zarezerwowac tlumacza na te operacje, hihi. juz sobie to wyobrazam jak sie zgodze na jakiegos tlumacza na sali...
 
Oj a co mam nie krakać, powiem Ci, że mnie wystarczy jak Ewelinka będzie miała dzidziusia, bo wtedy będę wiedziała, że jest sens dalej z jednym próbować. To byłaby pierwsza osoba, o której wiem, że z jedną fasolką się udało:-)
jak nie przestaniesz to normalnie wsiade w samolot i cie w tej warszawie znajde i ci dupe spiore!
tez bede probowala z jednym, bo tu dwoch nie daja chyba, ze zarodki lichutkie. jak cos pozamrazalas, to masz na zapas przynajmniej!
 
Oj fajnie, przylatuj:-)
No tak ja zapomniałam, że ty zagramanicą robisz:-)
Trzeba było u nas zostać, po co tam pojechałaś? :-)
 
za chlebem, a po co. tu mam za darmo dwie, albo trzy proby zalezy od funduszy. jak sie nie uda (a sie uda!) to zobacze potem gdzie lepiej dalej probowac tu czy w polsce! w polsce z tym lepiej, ze daja dwa zarodki jak chcesz.
 
Rozumiem, na stałe tam zostajesz? Ja lubię w Polsce mieszkać, wiesz chyba na stałe bym nie wyjechała. Tak na trochę to tak, ale nie na zawsze. Wiele lat w Niemczech mieszkałam, wróciłam jak miałam 19 lat i powiem Ci, że tu mi lepiej.
 
10 dni stymulki, a wlasciwie do dzis 9 i czekam na tel ze szpitala, zeby mi powiedzieli czy dzis brac menopur ostatni raz czy cos tam innego, co ma utrwalic caly efekt. boje se tej hiper...

a to lachy nawet nie sprawdza na usg jakie jajorki sa?
sie nie boj...nic Ci nie bedzie kochana....

Za to powiem Ci lolitka ,że najbardziej przy stymulacji miałam dość CODZIENNYCH wizyt u ginekologa na usg i badań krwi co drugi dzień. I nie sądzę, żeby mnie lekarz tak dla jaj tak męczył no i nie dla kasy, bo ja stała pacjentka, więc za te wszystkie wizyty nic nie płaciłam

sie ciesz ze mialas codzienne wizyty. u mnie konowaly dopiero 10dni wolali na pierwsze podgladania.... to ci daje obraz jaki jest proces. no ale zrobic nic nie moge - jak sie ma za darmo

No do punkcji usypiają na 10 minut.

mnie nie usypiali do punkcji.... bylam w pelni przytomn a i se ogladalam na monitorze jak mnie wyciagaja jajko po jajku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiesz właśnie dlatego wolałam stymulkę u mojego cudownego lekarza, bo on taki dokładny jest.
Nie usypiali? To fajnie, ja nic nie widziałam, myślałam, że wszystkich usypiają. Może się bali, że się będę darła czy co:-) Ja cholerny tchórz jestem.
 
reklama
w polsce i wiekszosci krajow usypiaja. ale w nordyckich, holandii, belgii nie usypiaja. co kraj to obyczaj...


bolalo - ale sie da przezyc choc mnie jajniki pocharatali ta igla bo sie tyle razy wbijali (bylo duzo pecherzykow)
 
Do góry