reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny , te które miały hiperstymulacje ! Jak to i Was wyglądało ? Kurczę od soboty przytyłam grubo ponad 1kg i jestem tak strasznie wzdeta ! Brzuch mam wrazenie ze cały czas rośnie ! Oprócz tego nie mam żadnych objawów oraz wyniki badan które dr zalecił są dobre ! 🥹
Ja nie miałam hiperstymulacji, ale przez kilka dni miałam wrażenie, że mój brzuch jest jak balon ( niezbyt przyjemne odczucie), tak jakby brakowało mi skóry na brzuchu To chyba normalne po takiej dawce hormonów. Jak coś Cię niepokoi to skontaktuj się z lekarzem.
 
Dziewczyny, jestem po pierwszych prenatalnych (z pappa i plgf) i wszystko jest idealnie ❤️ tym razem doktorek nie zalecał badań genetycznych. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo byłam zablokowana obawami, że teraz coś będzie nie tak.
Lekarz mega pochwalił młodego (tak, "z dużą dozą prawdopodobieństwa" chłopiec teraz będzie 💙) za współpracę i mnie za super widoczność! Byłam w szoku, bo ja nie z tych chudych, raczej taka szczupła/ średnia.
Łożysko na tylnej ścianie macicy, więc super w kontekście mojego wcześniejszego cc.

Teraz można już wpisać nas z terminem porodu na 18.09.23 ☺️
 

Załączniki

  • IMG_20230309_120424.jpg
    IMG_20230309_120424.jpg
    820,6 KB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny, jestem po pierwszych prenatalnych (z pappa i plgf) i wszystko jest idealnie ❤️ tym razem doktorek nie zalecał badań genetycznych. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo byłam zablokowana obawami, że teraz coś będzie nie tak.
Lekarz mega pochwalił młodego (tak, "z dużą dozą prawdopodobieństwa" chłopiec teraz będzie 💙) za współpracę i mnie za super widoczność! Byłam w szoku, bo ja nie z tych chudych, raczej taka szczupła/ średnia.
Łożysko na tylnej ścianie macicy, więc super w kontekście mojego wcześniejszego cc.

Teraz można już wpisać nas z terminem porodu na 18.09.23 ☺️
Dosłownie wczoraj o Tobie myslalam a dziś takie cudne wiadomości ! 🥰
Gratulacje i spokojnej reszty ciąży 💪
 
Dziewczyny, jestem po pierwszych prenatalnych (z pappa i plgf) i wszystko jest idealnie ❤️ tym razem doktorek nie zalecał badań genetycznych. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo byłam zablokowana obawami, że teraz coś będzie nie tak.
Lekarz mega pochwalił młodego (tak, "z dużą dozą prawdopodobieństwa" chłopiec teraz będzie 💙) za współpracę i mnie za super widoczność! Byłam w szoku, bo ja nie z tych chudych, raczej taka szczupła/ średnia.
Łożysko na tylnej ścianie macicy, więc super w kontekście mojego wcześniejszego cc.

Teraz można już wpisać nas z terminem porodu na 18.09.23 ☺️
Piękny ❤
 
Cześć dziewczyny, Gratuluję wszystkim które już spodziewają się maleństwa. To jest prawdziwy cud jak się udaje. Jestem tu nowa i chciałabym waszej rady lub informacji co do przeziębienia po transferze. Czy któraś z was chorowała po transferze zarodków i udało się aby test wyszedł ?
 
reklama
Do góry