reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki 7dpt test sikaniec negatywny, nie tracę jeszcze nadziei choć już sceptycznie jestem nastawiona,brzuch juz nie boli jak na @ ale czuję delikatne ćmienie szczególnie jak wstaję z pozycji siedzącej, czekam do poniedziałku i idę na bete,co już będzie....
Właśnie mi dlatego lekarz nie kazał robić testów sikanych😁 żeby się nie nakręcać. Dlatego cierpliwie czekaj do poniedziałku, trzymam kciuki 😀
 
reklama
Emilka wiesz ze to jeszcze wczesnie. Dlqtego każą robić w 10 dniu a nawet 12. Nie smutaj się. Zrób w poniedziałek o czasie. To ze nam wychodziły nie znaczy ze każdy ma tak wczesnie kreski. A pokaz ten test. 10 czułość?
 
Emilka wiesz ze to jeszcze wczesnie. Dlqtego każą robić w 10 dniu a nawet 12. Nie smutaj się. Zrób w poniedziałek o czasie. To ze nam wychodziły nie znaczy ze każdy ma tak wczesnie kreski. A pokaz ten test. 10 czułość?
Bobo test czułość ^ 25 ,narazie jestem spokojna bo nie boli mnie brzuch dzisiaj i w miarę przespałam noc ,jest piękny dzień, nadziei nie tracę mimo wszystko 🙂
 
Niestety koniec mojego cudu. Beta nie urosła. Z 103 na 106. Boje się ze to znowu cp. Mega mi przykro bo uwierzyłam ze już będzie dobrze.
Kurcze aż ciężko w to uwierzyć...to niesprawiedliwe😪 nie bierzesz pod uwagę błędu laboratoryjnego? Ja miałam takie historie w poprzedniej ciąży, bo rozumiem ze laboratorium to samo?
Niestety koniec mojego cudu. Beta nie urosła. Z 103 na 106. Boje się ze to znowu cp. Mega mi przykro bo uwierzyłam ze już będzie dobrze.
 
reklama
CEmu tak się mogło stać dziewczyny? Miałyście tak któraś?
Kiedyś na innym forum poznałam dziewczynę z cp z in vitro. Jej lekarz ginekolog miał na to dwie teorie, albo kropek byl wyjątkowo ruchliwy i zawędrował do jajowodu albo lekarz podczas transferu za daleko podał zarodek. Prawdy się nie dowiesz....
 
Do góry