reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama

Załączniki

  • 895d796b-cba0-419d-ba68-47756aa702ba.jpg
    895d796b-cba0-419d-ba68-47756aa702ba.jpg
    98 KB · Wyświetleń: 117
Dziewczyny pomocy, obodzilam się dzisiaj z angina, brak gorączki, raczej poniżej 36°¬na szczęście, ale pytanie prócz czosnku i herbaty z cytryna i sokiem mogę pluskać gardło woda utlenioną?
 
Dziewczyny pomocy, obodzilam się dzisiaj z angina, brak gorączki, raczej poniżej 36°¬na szczęście, ale pytanie prócz czosnku i herbaty z cytryna i sokiem mogę pluskać gardło woda utlenioną?
Najlepiej zapytaj w aptece, ale jeśli dobrze kojarzę to tamtum verde można w ciazy oraz jest jakaś seria która też można używać czyli jakieś naturalne tabletki na gardło.
 
reklama
Tak pozwolil mi nawet 2,5 brac jesli bede czula ze to konieczne.Biore cwiartke,czyli 1,25 .Na glowe nie dziala ale brzuch mi sie rozluznia.Biore bo brzuch mi sie strasznie napina i twardnieje,biore tylko na noc .2-3 razy w tygodniu.
Jak Ci się tak brzuch bardzo napina to możesz łykać magnez lub aspargin kilka razy dziennie, powinno pomóc. No chyba że już bierzesz a nadal się napina
 
Do góry