reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzis mija 2 doba po punkcji, nie dzwonią z labo, opiekunce mówiłam w sobotę że ma w poniedziałek dac mi znać ile się zaplodnilo z tych 5ciu dojrzałych ale chyba zapomnieli o mnie... Poddaje się, nie będę ich cisnąć bo już wpływu nie mam.. Postanowiłam że nie dzwonię pierwsza do 5tej doby, nie chce psuć urlopu, jedziemy na camping gdzie jest słaba sieć więc może się nie dodzwonią. Przynajmniej nie zniszczą mi humoru przed tylko po.. Jakoś teraz bardziej na miękko do tego podchodzę, myślę że nic z tego raczej nie będzie mimo iż 5 dojrzałych to chyba marzę szanse, ostatnio 2 dojrzałe się około morula zatrzymały więc wątpię żeby fakt ich jest iż więcej spowodował że będzie nagle z tego zarodek.. Moze fakt że stymulacja trwała krócej pozytywnie tylko wpłynąl ale wątpię.
@bazylia128 kiedy Twoje usg?? Ominelam coś??
@Natsnats jak Twoj transfer?? 2 maluchy brałaś? Kiedy beta??
@Czarna1985 9alymi dniami myślę o Twojej becie i ciąży!!
PK coś pesymizm się wkradł wiec ja mówię ze będzie 4 blastki co by 2 parki bliźniaków były!!! Ja przynajmniej trzymam kciuki! Moja babcia mi powtarzała ze brak wiadomości to dobre wiadomości!!! Jak by się nie zaplodnily to wierz mi ze wtedy by zadzwonili na 100% ! Wiec głowa do góry, patyk w dłoń na kiełbaskę a w drugiej łapce wielkie piwo- bo jeszcze możesz 😘
 
reklama
Doskonale rozumiem.. mialam ten sam problem. U mnie na szczęście teraz wypadły zlote gody rodziców to kilka dni nie myslalam w ogóle. Nie stresuj się też brakiem objawów.. nie każdy je ma albo każdy ma inne. U mnie np teraz i przy poprzedniej udanej próbie "objawem" byly sny które pamiętałam w calosci po przebudzeniu. Normalnie nie pamiętam a od 2 tyg kazdy sen moge opowiedzieć ze szczegółami 🤣

Kurcze, też mam takie sny..
Np. Dzisiaj w nocy miałam erotyczny sen z Maluma 🤣🤣🤣
 
PK coś pesymizm się wkradł wiec ja mówię ze będzie 4 blastki co by 2 parki bliźniaków były!!! Ja przynajmniej trzymam kciuki! Moja babcia mi powtarzała ze brak wiadomości to dobre wiadomości!!! Jak by się nie zaplodnily to wierz mi ze wtedy by zadzwonili na 100% ! Wiec głowa do góry, patyk w dłoń na kiełbaskę a w drugiej łapce wielkie piwo- bo jeszcze możesz 😘
Jasne! Brak wiadomości to lepsza wiadomość ni kontakt z labo że jest doopa! Właśnie zamierzam podłączyć się pod zapas piwa co by znieść klapę lepiej... Dziękuję za podpowiedź 😘
 
Hejka.
Dziewczyny Estradiol mam 72 a prg 6.4.
Wynika z tego że jestem po jajeczkowaniu w sobotę, jutro jadę na usg kontrolę i w czwartek prawdopodobnie transfer, boziuuuu nadzieja i uśmiech powrócił. Juyto zobaczumy jakie endo jest i jedziemy na naturalnym cyklu.
Prosze Was trzymajcie kciuki bo to moja oststnia szansa na mój cud i nadzieję że wkacu będę szczęśliwa mama.

Buziole dla Was [emoji8]
[emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry