reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wyniki. Beta 263,6[emoji3590]
Gratulacje! [emoji3590]

U mnie okres, ale strasznie cieszę się, że tyle ciąż jest u was! Piękne lato, 3mam kciuki, żeby wasze Kinder niespodzianki wykluły się na wiosnę! Marzec/kwiecień to moim zdaniem najlepszy czas na rodzenie, natura też budzi się do zycia po zimie [emoji3590]
 
Gratulacje! [emoji3590]

U mnie okres, ale strasznie cieszę się, że tyle ciąż jest u was! Piękne lato, 3mam kciuki, żeby wasze Kinder niespodzianki wykluły się na wiosnę! Marzec/kwiecień to moim zdaniem najlepszy czas na rodzenie, natura też budzi się do zycia po zimie [emoji3590]
Ja mimo wielkiej radości i wdzięczności Bogu za taki wynik jeszcze mam z tyłu głowy że to jeszcze sporo wyczekiwana. Pierwsze USG, czy zarodek jest, czy serce zabije, czy zdrowe.... Chyba już stałe będę się pytać "czy "😁
 
Ja mimo wielkiej radości i wdzięczności Bogu za taki wynik jeszcze mam z tyłu głowy że to jeszcze sporo wyczekiwana. Pierwsze USG, czy zarodek jest, czy serce zabije, czy zdrowe.... Chyba już stałe będę się pytać "czy "😁
To prawda potem cały czas jest „czy”. Czy nie za duzo słodyczy mu daje??? Buehehe A tak serio potem to zaczyna się odpowiedzialność dopiero. Robisz wszystko, żeby w przyszłości było mu/ jej łatwiej. Mój syn ma bardzo duza wadę wzroku i jest bardzo inteligentny ( na co ma papiery:p) opracował sobie takie metody poruszania się, ze pozno zauważyliśmy ze nie widzi dobrze. Obecnie codziennie coś trzeba robic z tymi jego pięknymi oczami. I zastanawiam się czasem po co? Bo doszliśmy już do takiego momentu, ze prawo jazdy kat B będzie mógł mieć może wcale nie będzie chciał być cholernym pilotem:p ale robisz to po to żeby on mógł wybrać w przyszłości a nie żeby życie za niego wybrało. I się martwisz czy to wystarczy? Czy nie jest za duzo? .... czy...
 
@Margoolcia wielkie gratulacje!!! ❤❤❤
@fredka84 ✊✊✊ za betę do nieba, dziś mam pierwszy dzień w pracy, popołudniówka, ale na przerwie pierwsze co to będę do telefonu biec, zobaczyć jak twój przyrościk się prezentuje
@anett96 należy ci się ✊✊✊ niech beta szybuje
@Mirka30 i @Czarna_85 niech wasze kropki się pięknie zagoszczą na następne długie miesiące, bądźcie w ciąży ✊✊✊

I reszta dziewczyn ✊✊✊ niech wasze dzisiejsze wizyty idą po waszych myślach i niech wszystko dobrze się układa.
 
Ja stoję dziewczynki w mega kolejce na krew 🤦. Przede mną 2 w ciąży 🙄. O nie, jeszcze jedna doszła. Ładnie wyglądają...
W aucie kuwa 16 razy ryczalam, nienawidzę przyjeżdżać do tego labo, same złe wspomnienia.. Dziękuję że wierzycie, ja nic nie czuję i wiadomo boję się w hu..
Wyniki dopiero po 15-tej, więc czekamy SPOKOJNIE 😜.
@anett96, @Margoolcia trzymam kciuki dziewczyny ❤
@Mirka30 mam nadzieję że nie boisz nic ❤😘😘
@Czarna1985 Ty wiesz kochanie że ja Tobie najlepiej na świecie życzę, co nie❤❤❤
Chyba o nikim nie zapomniałam 🤔
@Martaem1983 Ty też dziś robisz betę? Jeśli tak to ogromne kciuki ✊✊✊
@bazylia128 lepiej się dziś czujesz ❤❤❤
Wiem kochana Ja tez Tobie tego zycze❤❤❤❤
 
@Margoolcia wielkie gratulacje!!! ❤❤❤
@fredka84 ✊✊✊ za betę do nieba, dziś mam pierwszy dzień w pracy, popołudniówka, ale na przerwie pierwsze co to będę do telefonu biec, zobaczyć jak twój przyrościk się prezentuje
@anett96 należy ci się ✊✊✊ niech beta szybuje
@Mirka30 i @Czarna_85 niech wasze kropki się pięknie zagoszczą na następne długie miesiące, bądźcie w ciąży ✊✊✊

I reszta dziewczyn ✊✊✊ niech wasze dzisiejsze wizyty idą po waszych myślach i niech wszystko dobrze się układa.
❤❤❤
 
Dzisiaj juz lepiej. Moja mama juz w szpitalu, jutro Łukasz ma urodziny, mnie wczoraj prawie caly dzien piersi przestaly bolec a dzisiaj znowu naparzaja jak glupie - pewnie na okres ;( Czekam na Wasze wyniki ;) @Czarna1985 dzisiaj napewno bedziesz szczesliwa i oby juz tak do konca zycia!!!! @Mirka30 twoj pierwszy transfer - i oby ostatni ;)
❤❤❤
 
reklama
Do góry