reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cześć, witam.
Jak po transferze? Podano Ci Atosiban?
Hej[emoji4]
Tak miałam wlew z atosibanu. Zapłaciłam za niego 1065zl, ale mam nadzieję że było chociaż warto...
Najpierw przed transferem podawali przez pół godziny (ponoć największą część, mocniej działającą ), potem poszłam na transfer i po transferze przez kolejne 2 godziny wlew.
Teraz najtrudniejszy czas oczekiwania...
 
reklama
Hej dziewczyny dziękuję za wsparcie babelek juz na miejscu. ...teraz niech zostanie. ... obstawiania jestem lekami ze szok prolutex domiesniowo raz dziennie boli skurczybyk. .. do tego 3 x 1 progesteron basins estrofem 3x1 no i ecorton 1x1 i acard i prenatal no i fraxiparine ...
Cały czas myslalam podczas podawania żeby nie siknac [emoji14] wy też tak mialyscie? ....
Tak, tez tak mialam, pecherz pelny na maksa;) lekami odstawiona bardzo podobnie;) trzymam kciuki!
 
Hej[emoji4]
Tak miałam wlew z atosibanu. Zapłaciłam za niego 1065zl, ale mam nadzieję że było chociaż warto...
Najpierw przed transferem podawali przez pół godziny (ponoć największą część, mocniej działającą ), potem poszłam na transfer i po transferze przez kolejne 2 godziny wlew.
Teraz najtrudniejszy czas oczekiwania...
Trzymam kciuki :) musi być dobrze, głowa do góry :)
A w jakiej Klinice się leczysz?
Czy będziesz miała więcej tych wlewów?
 
Trzymam kciuki :) musi być dobrze, głowa do góry :)
A w jakiej Klinice się leczysz?
Czy będziesz miała więcej tych wlewów?
Novum. Nie, podaje się go tylko w dniu transferu. Nie działa zbyt długo bo jakieś 12-24h.
Teraz mam brać tylko no-spe w razie potrzeby.
Przy wcześniejszym transferze brałam relanium dwie godziny przed transferem i później przez chyba 3 kolejne dni.
 
Dziewczyny dzisiaj 3 weryfikacja bety i 13 dpt wynik 1288 ! Oszaleje ze szczęścia. 12.11 wizyta kontrolna
Super wiadomość :happy: ja miałam mieć wyniki w środę a okazało się że są już dzisiaj ....cudowna pani laborantka:happy: 9 dpt miałam 201 a dzisiaj 13 dpt jest 1229:happy:wizyte mam 18.11 i tak się zastanawiam czy zrobić jeszcze betę w środę czy dopiero przed wizytą....
 
reklama
Dziewczyny, przed chwila się przeraziłam na maxa :(, transfer miałam dokładnie tydzień temu, blastocysty i przed chwila zaczęłam plamić na brązowo, plus pobolewa mnie brzuch,to chyba początek okresu...:oops: czy któraś tak miała i jednak było ok?
Często ból brzucha jak na okres zwiastuje ciążę, leć jutro na betę.
 
Do góry