reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki za info o dochodzeniu do siebie a powiedzcie dziewczyny te które miały Ok 20 komórek, ile zarodków udało się wykluć z takiej ilości? Trochę się stresuje, że było ich dużo i mogą być słabej jakości. Czekam na tel z kliniki ale to przez to czekanie nie mogę na niczym się skupić.
Ja mialam 18 komorek i u mnie po 3 dniach byly 4 zarodki a po 5 tylko 2 zostaly.
 
reklama
Dzięki za info o dochodzeniu do siebie a powiedzcie dziewczyny te które miały Ok 20 komórek, ile zarodków udało się wykluć z takiej ilości? Trochę się stresuje, że było ich dużo i mogą być słabej jakości. Czekam na tel z kliniki ale to przez to czekanie nie mogę na niczym się skupić.
Ja mialam 18 komorek i u mnie po 3 dniach byly 4 zarodki a po 5 tylko 2 zostaly.
 
No to cieszę się ☺☺☺Trzeba wierzyć , ze to właśnie ten jeden ukochany zarodeczek będzie tym , na którego czekacie ☺☺☺Dla mnie te embriologiczne terminy i przypadki są czarna magia . Mamy dopiero 26go wizytę i dowiemy się co się stało , ze zarodek się przestał rozwijać .. może tez coś z dna .. oby nie .. a czemu będzie mrozaczek a nie odrazu transfer ?
Dziękuję za pozytywną energię :) Transfer dopiero za miesiąc, bo miałam progesteron za wysoki i prwdopodobieństwo powodzenia było wg lekarza dużo mniejsze.
Dziewczyny stosowała któraś koenzym q10? Jeśli tak to jakie dawki?
Potwierdzam, wyniki amh też miałam troszkę lepsze po witD i koenzymieQ10. Biorę standardowo jedną kapsułkę chyba 60j
@Cytrynka122 mogłabyś dopisać mnie na środę na criotransfer?! Już się nie mogę doczekać, trzymajcie kciuki, bo boję się że się nie rozmrozi
Taki sam lęk mi towarzyszy, że mój mrozunio się nie rozmrozi jak trzeba. Wielkie kciuki, żeby wszystko przebegło jak trzeba!
Cześć piszę po raz pierwszy, więc najpierw chcę Wam powiedzieć, że Was wszystkie podziwiam, jesteście NIESAMOWITE... Czytam to forum od kilku dni i mam czasem wrażenie jakbym Was znała jestem dziś 8dpt, krótki protokół - mój 1-raz, mam 37 lat, AMH od 0,8 do 1,1 i czuję że się nie udało, jak czytam jakie jesteście dzielne, to głupio mi się załamywać, ale same wiecie że letko nie jest. Wg zaleceń w 5dpt byłam na kontroli progesteronu i z 46 w dniu transferu spadł mi do 5,86, lekarz powiedział że niby nic nie jest przesądzone, dołożył leków, w poniedziałek kolejna kontrola. Bete mam robić dopiero 23go, ale chyba będę w poniedziałek naciskać żeby mi zrobili jednak, nie mam żadnego krwawienia nawet małej kropelki, progesteron katastrofa, dwa sikacze z jedną kreską i niestety zero mrozaczkow. Jest jeszcze jakaś nadzieja? Czy nastawić się na porażkę? Nie chce się poryczec w poniedziałek w klinice. Pozdrawiam i dziękuję że jesteście.
Witaj :) trochę jakbym o sobie czytała: wiek, amh, niski progesteron po transferze... Ładny ten zarodeczek miałaś jak na 3dniowy :) I fakt, dopiero beta prawd ęCi powie :) Trzymamy kciuki!
Cześć dziewczyny :) jestem nowa, ale podglądam Was od początku pierwszej stymulacji tj. od lipca :) w srode 14-tego sierpnia miała pierwszy pick up. pobrano 22 pęcherzyków. nie robimy teraz transferu ponieważ chcemy przebadac zarodki. Natomiat mam do Was pytanie, Jestem 3 dzień po a brzuch mam jak balon. Czy Wy też tak miałyście? trochę się martwię bo estriadol miałam 4600. większych dolegliwosci nie mam, czuję jajniki ale to jst do wytrzymania.
Witaj :) Taki brzuch jak balon to brzmi jak objaw hiperki, dużo pęcherzyków miałaś. Dlaczego chcecie najpierw przebadać zarodki? Macie konkretny powód?


Dziewczyny, ale wczoraj zabalowałam- po raz pierwszy od chyba 10 lat byłam na girls night out w klubie i tańcowałam prawie do białego rana! I choć część tego całego stresu ze mnie zeszło, na chwilkę zapomniałam, wyluzowałam, odreagowałam :) No polecam jak nie wiem co. Dziś czuję się lżejsza psychicznie o połowę :) A Wy jakie maciesposoby na odreagowanie (oprócz zalewania się łzami, które też praktykuję, ale chodzi mi o takie pozytywne sposoby)?
Dobrego końca weekendu i początku następnego tygodnia :)
 
Dzięki za info o dochodzeniu do siebie a powiedzcie dziewczyny te które miały Ok 20 komórek, ile zarodków udało się wykluć z takiej ilości? Trochę się stresuje, że było ich dużo i mogą być słabej jakości. Czekam na tel z kliniki ale to przez to czekanie nie mogę na niczym się skupić.
Pobrane 20 z tego 14 było dobre.
8 zamrożone. 6 zapłodniono ( z racji młodego wieku ) 3 dotrzymały.
Jeden rośnie w brzuszku a 2 na zimowisku
 
Dziękuję za pozytywną energię :) Transfer dopiero za miesiąc, bo miałam progesteron za wysoki i prwdopodobieństwo powodzenia było wg lekarza dużo mniejsze.

Potwierdzam, wyniki amh też miałam troszkę lepsze po witD i koenzymieQ10. Biorę standardowo jedną kapsułkę chyba 60j

Taki sam lęk mi towarzyszy, że mój mrozunio się nie rozmrozi jak trzeba. Wielkie kciuki, żeby wszystko przebegło jak trzeba!

Witaj :) trochę jakbym o sobie czytała: wiek, amh, niski progesteron po transferze... Ładny ten zarodeczek miałaś jak na 3dniowy :) I fakt, dopiero beta prawd ęCi powie :) Trzymamy kciuki!

Witaj :) Taki brzuch jak balon to brzmi jak objaw hiperki, dużo pęcherzyków miałaś. Dlaczego chcecie najpierw przebadać zarodki? Macie konkretny powód?


Dziewczyny, ale wczoraj zabalowałam- po raz pierwszy od chyba 10 lat byłam na girls night out w klubie i tańcowałam prawie do białego rana! I choć część tego całego stresu ze mnie zeszło, na chwilkę zapomniałam, wyluzowałam, odreagowałam :) No polecam jak nie wiem co. Dziś czuję się lżejsza psychicznie o połowę :) A Wy jakie maciesposoby na odreagowanie (oprócz zalewania się łzami, które też praktykuję, ale chodzi mi o takie pozytywne sposoby)?
Dobrego końca weekendu i początku następnego tygodnia :)
Ja tez jak mam za duzo stresu to dosłownie wyzywam sie w tańcu
 
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w 8 tygodniu beta też musi mieć przyrost ponad 60 % Mam strasznego stresa, zrobiłam badanie bety i mam dużo niższy przyrost w porównaniu do wcześniejszej, już raz poroniłam i stąd moje obawy. Oceńcie jak możecie co sądzicie na ten temat
Transfer miałam 10.07.2019 ostatnia miesiączka 20.06.2019
I betę robiłam 17.07 - wynik 14
II beta 20.07 - wynik 68
III beta 31.07 wynik 6259
IV beta 06.08 wynik 26 914
V beta 17,08 wynik 116 868
JAk porównuję do pierwszej to jest ok a jak trzy ostatnie między sobą to przyrost jest za niski.
Co sądzicie na ten temat, dziękuję za odpowiedz.
 
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w 8 tygodniu beta też musi mieć przyrost ponad 60 % Mam strasznego stresa, zrobiłam badanie bety i mam dużo niższy przyrost w porównaniu do wcześniejszej, już raz poroniłam i stąd moje obawy. Oceńcie jak możecie co sądzicie na ten temat
Transfer miałam 10.07.2019 ostatnia miesiączka 20.06.2019
I betę robiłam 17.07 - wynik 14
II beta 20.07 - wynik 68
III beta 31.07 wynik 6259
IV beta 06.08 wynik 26 914
V beta 17,08 wynik 116 868
JAk porównuję do pierwszej to jest ok a jak trzy ostatnie między sobą to przyrost jest za niski.
Co sądzicie na ten temat, dziękuję za odpowiedz.
Powyżej wartości 1200 przyrosty spowalniają i jest to jak najbardziej prawidłowe :)
 
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w 8 tygodniu beta też musi mieć przyrost ponad 60 % Mam strasznego stresa, zrobiłam badanie bety i mam dużo niższy przyrost w porównaniu do wcześniejszej, już raz poroniłam i stąd moje obawy. Oceńcie jak możecie co sądzicie na ten temat
Transfer miałam 10.07.2019 ostatnia miesiączka 20.06.2019
I betę robiłam 17.07 - wynik 14
II beta 20.07 - wynik 68
III beta 31.07 wynik 6259
IV beta 06.08 wynik 26 914
V beta 17,08 wynik 116 868
JAk porównuję do pierwszej to jest ok a jak trzy ostatnie między sobą to przyrost jest za niski.
Co sądzicie na ten temat, dziękuję za odpowiedz.
W 8tc juz nie bada sie bety teraz to juz tylko usg jesli jest taka potrzeba.
 
Cześć dziewczyny, jestem 5 dni po transferze dwóch blastocyst. Dzisiaj zaczęło się krwawienie i delikatne skurcze jak na @. Czy to oznacza ze niestety transfer się nie powiódł?
 
reklama
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w 8 tygodniu beta też musi mieć przyrost ponad 60 % Mam strasznego stresa, zrobiłam badanie bety i mam dużo niższy przyrost w porównaniu do wcześniejszej, już raz poroniłam i stąd moje obawy. Oceńcie jak możecie co sądzicie na ten temat
Transfer miałam 10.07.2019 ostatnia miesiączka 20.06.2019
I betę robiłam 17.07 - wynik 14
II beta 20.07 - wynik 68
III beta 31.07 wynik 6259
IV beta 06.08 wynik 26 914
V beta 17,08 wynik 116 868
JAk porównuję do pierwszej to jest ok a jak trzy ostatnie między sobą to przyrost jest za niski.
Co sądzicie na ten temat, dziękuję za odpowiedz.
@elzza Mi lekarz już nie kazał robić bety. Kolejna wizyta u lekarza będzie akurat jak się zacznie 8 tc, mam zrobić morfologia, mocz, glukoza i Progesteron.
 
Do góry