reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochane, my juz po transferze;) Podano mi jeden zarodek 4AA;) Jeden nie przetrwal a o pozostale 4 mogę sie dowiedzieć jutro;)
Dostalam dalej luteine dowcipnie i duphaston, zastrzyki przeciwzakrzepowe i relanium na dzis i jutro. Wiele z Was brala tez nospe? Mi nie zalecil a zapomnialam o to zapytac. Jak to z nia jest?
To spokoju ducha do bety! Kciukasy za wgryzanie się kropulka! :)
 
reklama
Kochane, my juz po transferze;) Podano mi jeden zarodek 4AA;) Jeden nie przetrwal a o pozostale 4 mogę sie dowiedzieć jutro;)
Dostalam dalej luteine dowcipnie i duphaston, zastrzyki przeciwzakrzepowe i relanium na dzis i jutro. Wiele z Was brala tez nospe? Mi nie zalecil a zapomnialam o to zapytac. Jak to z nia jest?
Co do No-Spy, to przy poprzednich 2 podejściach za każdym razem miałam zleconą 3x dziennie w razie potrzeby.
 
Dzięki za podpowiedź dziewczyny, od zawsze stosowałam leki dowcipne i nigdy nie podraznilam sobie szyjki tak żeby plamic.. Do tego dziś też plamki na wkladce ale już takie bardziej brunatne.. Teraz już się boję czy to nie od niedoboru progesteronu ?? Jestem na sztucznym... wg kalendarza blastka taka co już przy ET wyszła z otoczki właśnie teraz się powinna wgrać jest 2dpt więc niby ok ale ja nigdy plamienie implantacyjnego nie miałam a przeszłam ciążę pozamacziczna, biochemiczne, i taka która zakończyła się sukcesem..
 
Kochane, my juz po transferze;) Podano mi jeden zarodek 4AA;) Jeden nie przetrwal a o pozostale 4 mogę sie dowiedzieć jutro;)
Dostalam dalej luteine dowcipnie i duphaston, zastrzyki przeciwzakrzepowe i relanium na dzis i jutro. Wiele z Was brala tez nospe? Mi nie zalecil a zapomnialam o to zapytac. Jak to z nia jest?
Super! Piękna blastka ;)
 
Kochana, jutro wszystkiego się dowiemy,mamy wizytę na 10.30 (byłaby transferowa, gdybyśmy podchodzili teraz, a nie za miesiąc) i okaże się, czy komóreczka się podzieliła, i czy nadaje się do zamrożenia. Siedzę jak na szpilkach. Miałam nadzieję, że zadzwonią dziś i kiedy zapytałam, czy jest taka możliwość, żebym dowiedziała się przed piątkiem, czy się dzieli ta komóreczka, to usłyszałam, że "przecież jest święto". No w sumie racja, więc czekam.
Aaaa faktycznie dziś w pl święto , mieszkam w Holandii , wiec już całkiem pogubiłam się z wolnymi dniami będzie dobrze !!! Trzymam kciukasy ♥️
 
@annemarie co u Was? Jak się czujesz? Jak dzieciaczki? Nasza mentorko opowiadaj jak podoba Ci macierzyństwo. Wyrzucisz jakąś fote?

u nas cudnie,mamy rewelacyjne dzieci na razie spiaco,jedzaco-placzaca w jakims celu i usmiechajaco sie tak ze slonce wychodzi zza kazdej chmury.Blizniaki to juz wyzszy lewel pomimo to kazdej ktora sie boi tematu moge napisac ze jest spokojnie do ogarniecia.i dostaje sie wszystkiego podwojnie od usmiechow do bakow po mleku.Nie zaluje ani centa wydanego na procedury, bo dostajemy tyle za to ze nie da sie tego przeliczyc na zadne pieniadze. Dzieciaki sa totalnie inne pod wzgledem charakteru i wygladu pomimo to wiez z brzucha im pozostala i nadal sie rozwija. Jestem nieziemsko szczesliwa ze je mamy.A wam kochane moge tylko powiedziec...nie poddawac sie, przec do przodu .Ja tu tyle ciosow dostalam ze wiecej sie chyba nie da i gdybym musiala szlam bym ta ciernista droga jeszcze raz.
IMG_8026.JPG
 
Kochane, my juz po transferze;) Podano mi jeden zarodek 4AA;) Jeden nie przetrwal a o pozostale 4 mogę sie dowiedzieć jutro;)
Dostalam dalej luteine dowcipnie i duphaston, zastrzyki przeciwzakrzepowe i relanium na dzis i jutro. Wiele z Was brala tez nospe? Mi nie zalecil a zapomnialam o to zapytac. Jak to z nia jest?
@Liliana87 teraz tylko odpoczynek ❤ Ja nospy nie brałam ani razu.
 
To znaczy,ze moge polykac nospe jak bedzie mnie brzuch bolal? Czy brac profilaktycznie nawet jak nie bedzie?
Miałam brać, jakbym czuła skurcze, tylko że ja miałam mega skurcze i nospa mi nie pomagała (chyba że bym łykała garściami, a podobno bezpieczna dawka to do 8 szt dziennie (tak mówiła farmaceutka), za to pomagał magneB6 , też rekomendowany przez dr po konsultacji tel. (brałam 3-4 razy dziennie po 2 tabsy i macica mi się uspokoiła).
 
reklama
Kochane, my juz po transferze;) Podano mi jeden zarodek 4AA;) Jeden nie przetrwal a o pozostale 4 mogę sie dowiedzieć jutro;)
Dostalam dalej luteine dowcipnie i duphaston, zastrzyki przeciwzakrzepowe i relanium na dzis i jutro. Wiele z Was brala tez nospe? Mi nie zalecil a zapomnialam o to zapytac. Jak to z nia jest?
Ja biorę Nospe nieprzerwanie od dnia transferu 3x dziennie.
 
Do góry