reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Będzie się działo!!

@Aariciaa Trzymamy mocne kciuki żeby kropek został z Tobą na kolejne 8,5 miesiąca ✊✊✊✊✊✊
@AleAle27 Kochana cudownych widoków ❤❤❤❤

@monikao777 Trzymamy mocne kciuki za betę do nieba ✊✊✊✊

@loreleielia Trzymamy mocne kciuki za koszyk pełen jajeczek ✊✊✊


Trzymajcie również kciuki za mnie, dzisiaj wizyta kontrolna i oby coś było więcej widać ✊✊✊ Krew oddana czekam na wyniki.
Dzięki! Mam nadzieję, że tak będzie. Na razie jestem kompletnie zakręcona, to był mój pierwszy transfer. Odpoczywam i czekam na weryfikacje :)
 
reklama
Trochę się zeszło, jestem już w domu. Zarodek ma 3mm i było widać tętno. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. ❤
Wspaniałe wieści! I jest tętno! Cudo! :)

@Aariciaa nie puszczamy kciuków za kropulka! Pierwszy raz jest strasznie stresujący, ale spróbuj się zrelaksować :)
@Sterlicja oby wszystko było ok i byś mogła podejśc do crio! :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziś nie wiem po co-chyba żeby zobaczyć wreszcie te dwie grube kreski zrobiłam sikanca i wyszedł negatywny :(:(W niedzielę miałam ta druga kreskę taka bladą. Betę miałam w pon. i była ok. Czy to możliwe że tak szybko spadła i już po wszystkim.... ?
Myślę że prędzej jakiś lipny test, zrób dla świętego spokoju betę , ale na pewno jest wszystko ok ☺️
 
Dzięki Kochana! Jak zobaczyłam nasz zarodeczek na ekranie, zdjęciu a potem na usg w macicy to łezka się w oku zakręciła. Pomimo bólu, bo każde badanie gin jest dla mnie nieprzyjemne, czego się nie zniesie dla tego wyczekiwanego maluszka. Nawet M, który raczej jest powściągliwy w okazywaniu uczuć, wydaje się poruszony.
 
Dzięki Kochana! Jak zobaczyłam nasz zarodeczek na ekranie, zdjęciu a potem na usg w macicy to łezka się w oku zakręciła. Pomimo bólu, bo każde badanie gin jest dla mnie nieprzyjemne, czego się nie zniesie dla tego wyczekiwanego maluszka. Nawet M, który raczej jest powściągliwy w okazywaniu uczuć, wydaje się poruszony.
 
reklama
Dzięki Kochana! Jak zobaczyłam nasz zarodeczek na ekranie, zdjęciu a potem na usg w macicy to łezka się w oku zakręciła. Pomimo bólu, bo każde badanie gin jest dla mnie nieprzyjemne, czego się nie zniesie dla tego wyczekiwanego maluszka. Nawet M, który raczej jest powściągliwy w okazywaniu uczuć, wydaje się poruszony.
Miałam to samo:) :) Niech tam kropeczek zostanie na spokojne 8,5 miesiaca:)
 
Do góry