reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje pierwsze podglądanie bez szału - 2 pęcherzyki w prawym ok. 11mm i 8mm i cztery w lewym: maluszki po ok.6mm każdy, kolejna wizyta w sobotę, mam nadzieję, że akupunktura coś pomoże... Ciekawe to, co piszecie o tym hormonie wzrostu i Androtopie (zapiszę sobie gdzieś, na przyszłosć, - oby się nie musiało przydać, oczywiście ;) ).
Czy Wy też macie już problem z oddawaniem krwi do badań przed wizytami? Moje żyły zaczęły odmawiać posłuszeństwa i dziś obrazek w zabiegowym był taki: ja na kozetce ( 5 min. wcześniej z dwiema wbitymi igłami w obu rękach i ciemno przed oczami), mąż mi trzyma nogi w górze, kobieta szuka igłą żyły w dłoni, ból masakryczny, wszyscy się pocą, kobiecie już ręce drżą, bo 3 poprzednie wkłucia nie dały efektu, no tragikomedia! Na szczęście wybłagałam przed kolejną wizytą brak badania hormonów, bo chyba bym do soboty nie usnęła.
Powiem Ci jak to u mnie wygląda: nie lubię kłucia w żyłę, wenflonów itd. Boli mnie to, jest przykre i w łokciu mam tylko jedną dobrze widoczną żyłę. Najgorzej było jak miał robione krzywe glukozowo-insulinowe (pobieranie krwi 3 razy w odstępie 1 h). W jedynej żyle zrobił się siniak i skończyło się prawie na omdleniu, kozetce i kłuciu dłoni. Krew słabo płynęła. Ostatnio poczytałam, że przed pobraniem trzeba napić się wody niegazowanej, ja piję małymi łykami 1/2 h przed i elegancko - ostatnio pobrano mi nawet z tych mniej widocznych żył w łokciu. Potem mocno dociskałam wacik na wyprostowanej dłoni przez kilka minut i nawet siniaczka nie było. Można za parę dni znowu kłuć, bety czy co tam będzie trzeba. W naszej sytuacji kiedy trzeba często sprawdzać np. poziomy hormonów to naprawdę przydatne. Powodzenia następnym razem w zabiegowym :)
 
Cześć dziewczyny ☺ kiedy tak mniej więcej dostałyscie okres po punkcji(transfer odroczony)
Właśnie tez jestem bardzo ciekawa .. jestem po punkcji ( do transferu nie doszło ).. dziś powinnam dostać okres a wogole nie mam typowych objawów „ przed” ... moze to normalne ze cykle będą teraz zaburzone ...
 
Cześć dziewczyny ☺ kiedy tak mniej więcej dostałyscie okres po punkcji(transfer odroczony)
Właśnie tez jestem bardzo ciekawa .. jestem po punkcji ( do transferu nie doszło ).. dziś powinnam dostać okres a wogole nie mam typowych objawów „ przed” ... moze to normalne ze cykle będą teraz zaburzone ...
 
Cześć dziewczyny ☺ kiedy tak mniej więcej dostałyscie okres po punkcji(transfer odroczony)
Właśnie tez jestem bardzo ciekawa .. jestem po punkcji ( do transferu nie doszło ).. dziś powinnam dostać okres a wogole nie mam typowych objawów „ przed” ... moze to normalne ze cykle będą teraz zaburzone ...
 
Cześć dziewczyny ☺ kiedy tak mniej więcej dostałyscie okres po punkcji(transfer odroczony)
Właśnie tez jestem bardzo ciekawa .. jestem po punkcji ( do transferu nie doszło ).. dziś powinnam dostać okres a wogole nie mam typowych objawów „ przed” ... moze to normalne ze cykle będą teraz zaburzone ...
 
Cześć dziewczyny ☺ kiedy tak mniej więcej dostałyscie okres po punkcji(transfer odroczony)
Właśnie tez jestem bardzo ciekawa .. jestem po punkcji ( do transferu nie doszło ).. dziś powinnam dostać okres a wogole nie mam typowych objawów „ przed” ... moze to normalne ze cykle będą teraz zaburzone ...
 
Właśnie tez jestem bardzo ciekawa .. jestem po punkcji ( do transferu nie doszło ).. dziś powinnam dostać okres a wogole nie mam typowych objawów „ przed” ... moze to normalne ze cykle będą teraz zaburzone ...
 
reklama
@Pójdźka @Nataliaa93 Trzymamy mocne kciuki za betę do nieba [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

@Dzoannna Trzymamy mocne kciuki za nowy plan działania w nowej klinice [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Trzymajcie również kciuki za mnie i moją V weryfikację [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Miłego i słonecznego dnia

Uuu dziewczyny dziś ważny dzień! Zaciskam mocno kciuki [emoji110] [emoji110] przesyłam ciążowe fluidy [emoji1768][emoji1768] i życzę pięknego dnia wszystkim!!! [emoji8]

@Dzoannna koniecznie daj znać jaki będzie plan działania. Jak dobrze pamiętam nasza @Justyska13 też ma dziś wizytę, ale nie wiem czy jeszcze tu zagląda. Proszę i za nią trzymać mocne kciuki mimo wszystko [emoji110][emoji110]

Ja dziś też oddałam kilka kropli krwi na jutrzejszą wizytę [emoji12]
 
Do góry