reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja zawsze na stymulowanym, no i tu pojawia sie problem. Wszystkie sa blastoscyty z 2015 roku bo to bylo moje jedyne podejscie z ktorego mialam 9 zarodkow, 5 juz wykorzystalam, 1 jest nawet ok 2BC a trzy ostatnie to 1BC. Mam ogromnego stracha ze nic z tego nie bedzie bo to juz sa ostatki a teraz ciezko mi powiedziec dlaczego one byly zamrozone choc lekarze mowia ze sa bardzo slabe.
Ja mam jednego maluszka tylko i tez słaby zdaniem lekarza, ale musimy wierzyć, że nasze maleństwa potrzebują tylko ciut więcej czasu i już w listopadzie dogonią w rozwoju swoich kolegów AA :)
 
Ojj dzieje się dzieje ;)
Jutro zaczynamy 32tc :D
Stasiu rośnie - waży już prawie 1.5 kg a my nie możemy się doczekać kiedy już będzie z nami [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ściskam Was wszystkie baaaardzo mocno :) Zobacz załącznik 907515 Zobacz załącznik 907516 Zobacz załącznik 907517
Tamizka ale masz cudenko w brzuchu [emoji7][emoji7][emoji7]
Juz 32 tc [emoji4][emoji4] to juz blizej niz dalej
Przytylas w koncu troche od tej ciazy chudzielcu ? [emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczynki niech moc bedzie z Wami! Przesylam dobre fluidy na caly tydzien!
@Kurcia Ty wiesz :* niech teraz sie same piekne kurczaczki wykluwaja!!! A Ty bidulo wracaj szybko do formy!

Kobitki dzis Dzien Dziecka Utraconego - Aniolkowe mamusie - dla Was wszystkie cieple mysli :*
Ide dzis odwiedzic Pomnik Dziecka Utraconego.
 
Do góry