reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

KALENDARZ !

Dalej nikogo chętnego ? :)
@Justin87 , @chlopkers , @gosia321 ? ;)

Nie ukrywam , że już niektóre posty oblatuje i nie zawsze jestem na bieżąco i w głowie mam już tylko poród i się stresuje także będę wdzięczna jeżeli któraś z forum poprowadzi kalendarz. :)
Sorki, apka mi nie wyswietlila wywolania do tablicy [emoji4] a dzis sobie na lajcie nadrabiam forum, nie czytalam dokladnie wszystkich postow. Kochane chetnie, ale dzialam na forum tylko poprzez aplikacje na tel. Kiedys probowalam sama dopisac swoja wizyte do kalendarza i nie dalo sie [emoji53] co nie zmienia faktu, ze koniecznosc zmiany Zylwii jest bezdyskusyjna, powinna to ogarniac teraz ktoras z nas, dziewczyn na poczatku ciazowego L4 [emoji53]
 
reklama
Witam mam na imię Monika i jestem tu nowa. Jestem w trzecim dniu stymulacji do icsi krótkim protokołem. Bardzo chciała bym skorzystać z waszego doświadczenia i wiedzy. Mam problem w postaci fobii do punkcie :) wstydzę się tego tematu bo sama nie potrafię zrozumieć mojego niewyjaśnione leku do znieczulenia ogólnego. Jestem wykształcona kobieta a jednocześnie chyba tak TEPA przepraszam za stwierdzenie że nie mogę sobie wbić do głowy że to nic takiego. Może dzięki waszym wypowiedziom z tego ciężkiego dnia jakoś poczuje się lepiej i lęk przejdzie. Moja sytuacja nie jest za wesoła mam niedrozne oba jajowody tak wyszło na hsg. Poza tym wszystko jest ok nasienie męża bardzo dobre ja nie mam endometriozy mam 34 lata amh na poziomie 7 więc lekarz był bardzo zadowolony z rezerwy jajników. Symulacje nie znoszę napoje zastrzyków się nie boję sama je sobie robię ale jednak odczuwam już bóle i lekkie napięcie. Dziewczyny proszę podzielcie się swoim doświadczeniem jak znioslyscie sama punkcie :)
Kochana. Znieczulenie ogolne przy punkcji to jest takie lekkie znieczulenie, a nie gleboka narkoza jak w przypadku operacji.
Nie wymaga intubacji.
Masz wenflon. Kladziesz sie ladnie na stole, daja maseczke z gazem i masz najlepszy sen w zyciu. Normalnie ekstra sie spi. Az jestes zla na pielegniarki ze maja czelnosc Cie budzic.
Potem troche czasu mija az mozg zacznie dzialac na pełnych obrotach. Ale jest naprawdę ok. Jezeli cos boli po punkcji to daja kroplowke i mozna dalej drzemac :D
 
A jestes pewna, ze to wzdecia, a nie po prostu powiekszone po punkcji jajniki? One moga naprawde sporo urosnac, takie samopoczucie po punkcji sie zdaza. Leki na wzdecia nic nie pomoga. Duzo bialka, duzo pij i odpoczywaj.
To pewnie po punkcji i po lekach :( na dodatek jakies zaparcie mnie dopadlo :( dlatego pomyslalam o esencjale :) picie mi sie zwraca :(
 
Dzięki za info

A powiedzcie jeszcze bo jestem zielona totalnie [emoji5] jeżeli po punkcji uda się uzyskać ileśtam zarodków ile dni lub do jakiego momentu odczekuja zanim zarodki zostają mrożone? A sam transfer jest kwestia głównie odpowiedniego przygotowania mojego endometrium, tak przynajmniej zrozumialam lekarza?
Zależy od kliniki. W mojej czekaja czescia do 3, a z czescia do 5 dnia i wtedy mroza.
 
Witam mam na imię Monika i jestem tu nowa. Jestem w trzecim dniu stymulacji do icsi krótkim protokołem. Bardzo chciała bym skorzystać z waszego doświadczenia i wiedzy. Mam problem w postaci fobii do punkcie :) wstydzę się tego tematu bo sama nie potrafię zrozumieć mojego niewyjaśnione leku do znieczulenia ogólnego. Jestem wykształcona kobieta a jednocześnie chyba tak TEPA przepraszam za stwierdzenie że nie mogę sobie wbić do głowy że to nic takiego. Może dzięki waszym wypowiedziom z tego ciężkiego dnia jakoś poczuje się lepiej i lęk przejdzie. Moja sytuacja nie jest za wesoła mam niedrozne oba jajowody tak wyszło na hsg. Poza tym wszystko jest ok nasienie męża bardzo dobre ja nie mam endometriozy mam 34 lata amh na poziomie 7 więc lekarz był bardzo zadowolony z rezerwy jajników. Symulacje nie znoszę napoje zastrzyków się nie boję sama je sobie robię ale jednak odczuwam już bóle i lekkie napięcie. Dziewczyny proszę podzielcie się swoim doświadczeniem jak znioslyscie sama punkcie :)
Znieczulenie to nic strasznego :) ja jestem 2 dni po punkcji i czuje sie w miare dobrze procz napapowania. Znieczulenie jest szybkie i zadnych skutkow ubocznych nie mialam a usypiali mnie juz 4 razy w klinice plus jedna powazna operacja 3h. Nie boj sie kochana, ostatnio po punkcji kolezanka co z nia lezalam śmiała sie ze mam adhd bo jak z sali zabiegowej wyjezdzalam to bylam swiadoma a tylko od wstania powstrzymywala mnie kroplowka :)
 
I u mnie to samo :D zakaz wjazdu :D

U mnie również. Nie dość, że podwójnie ciężko (chłopaki ważą po więcej, niż w większości ciąż pojedynczych), to jeszcze mundial idzie nie po mojej myśli - na kogo bym nie stawiała, to wiecznie przegrywam.

W ogóle jakieś parszywe dni ostatnio - dzisiaj okazało się, że używany wózek zaklepany przeze mnie wcześniej kupił ktoś inny. Cholera.
 
reklama
Dziękuję kochane za odpowiedzi trochę się pocieszylam ale żądam glupiutkie pytanie czy jest możliwość że się nie obudzę? Głupie wiem. Może ktoś jeszcze opowie o swoich wrażeniach dotyczących znieczulenia :) ja się leczenie w gamę ie Rzgów u p. Radwan. Dziewczyny czy pierwsze podejście jest w ogóle możliwe zakończone sukcesem? Jakoś jestem dzisiaj zrezygnowano może to hormony bo wydaje mi się że 175 purogen to jednak duża dawka ale chyba lekarz wie co robi
 
Do góry