reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@asia513 @Gosia892 @Gotart @NadziejaJest kochane mocne kciuki za przyrosty!! Niech beda książkowe ❤❤❤❤
@Koniczyna82 teraz wylapalam , ze czekasz na pobranie :p to kochana kciuki za bete ! Ciążowej bety. ❤✊✊✊
Oczywiscie kciuki trzymane za wszystkie betujace!!:) ja prosze kciuki jutro bo jednak dzis nie robie badania, odwolali mi wizyte u lekarza na ostatnia chwile, jakies rodzinne sprawy, dlatego jutro jadac do pracy sobie zrobie:):)
Do wczoraj czulam bol brzucha, czulam ze cos sie dzialo a dzis cisza..
@zylwia kciuki rowniez za Was!!
Milegoo dniaaa:)
 
reklama
Oczywiscie trzymam mocno kciuki za betujace dzisiaj:) ja poprosze o kciuki jutro bo jednak dzis nie robie badania, odwolali mi wizyte u lekarza na ostatnia chwile, jakies rodzinne sprawy, dlatego jutro jadac do pracy sobie zrobie
Do wczoraj czulam bol brzucha, czulam ze cos sie dzialo a dzis cisza..

@zylwia kciuki za Was:) milego dniaa:)
 
Dziewczyny wczoraj byłam na swojej pierwszej wizycie wstępnej w Novum. Niestety nie pękł mi znowu pęcherzyk i jest torbiel zatem biorę teraz progesteron i 24 maja mamy mieć wizytę startową. Jak nie będzie torbieli i jak posiewy które mi wczoraj pobrano wyjdą dobrze to będziemy mogli zacząć stymulację a jeżeli coś będzie nie tak to miesiąc trzeba będzie zaczekać.
 
Dziewczyny mi w szpitalu powiedzieli ze, to naprawdę roznie się układa, cze niektóre dziewczyny się oczyszczają od razu a w przypisu innych potrzeba łyżeczkowania i tak po prostu jest. Kazali mi podpisać zgodę od razu na łyżeczkowanie i ze mogę się spodziewać bo to ciaza bliźniacza i 8 tydzień. Oczywiście pan doktor rozumiejąc moja sytuacje powiedział, ze postara się żeby się na lekach skończyło. I się udało.
Także tu nie ma reguły. I jak będą musieli zeobic zabieg to trzeba im pozwolić.

Dodatkowo powiedział ze dużo maja niestety poronień i zatrzymanych ciąż po invitro, Ale na pocieszenie powiedział ze są pacjentki, które wracają na poród do nich po przejściach wcześniejszych.
Ja się bronie rękami i nogami przed zabiegiem a raczej powikłaniami po nim ... Ale jeśli nie będzie innego wyboru to trudno .. myślę że nie ma co porównywać jednej do drugiej bo tak jak mówisz każdy organizm jest inny ... Są takie co jeden strzał z in vitro i już są i nie ma żadnych problemów a są takie co albo wcale nie zachodzą albo zajdą i tracą ... Nie ma co się motywować czy dołować innymi trzeba patrzeć na siebie a życie samo zweryfikuje co danej z nas jest pisane
 
Ja się bronie rękami i nogami przed zabiegiem a raczej powikłaniami po nim ... Ale jeśli nie będzie innego wyboru to trudno .. myślę że nie ma co porównywać jednej do drugiej bo tak jak mówisz każdy organizm jest inny ... Są takie co jeden strzał z in vitro i już są i nie ma żadnych problemów a są takie co albo wcale nie zachodzą albo zajdą i tracą ... Nie ma co się motywować czy dołować innymi trzeba patrzeć na siebie a życie samo zweryfikuje co danej z nas jest pisane

Pysia ja jestem po 3 zabiegach i nie zaluje ani jednego. wszystko bez komlikacji i problemow potem. Tez kiedys miala takie zdanie ze zabieg to samo zlo, przed pierwszym myslalm ze oczyszcze sie sama,krwawilam 2 tyg stracilam mnostwo krwi ,mialam bardzo zle wyniki krwi a w szpitalu i tak wyladowalam.
 
To zaczynam:-D
Jestem właśnie po wizycie i po zastrzyku z gonapeptylu:-) :) pęcherzyków jest 13 (oby okazały się szczęśliwe:biggrin2:
Trzymajcie kciuki za te moje jajka bo bardzo bym chciała mieć więcej niż jeden zarodek :tak:oby tak było.... no nic pozostaje mi się tylko modlić:biggrin2:
Dobrego dnia dla wszystkich:biggrin2:
 
reklama
To zaczynam:-D
Jestem właśnie po wizycie i po zastrzyku z gonapeptylu:-) :) pęcherzyków jest 13 (oby okazały się szczęśliwe:biggrin2:
Trzymajcie kciuki za te moje jajka bo bardzo bym chciała mieć więcej niż jeden zarodek :tak:oby tak było.... no nic pozostaje mi się tylko modlić:biggrin2:
Dobrego dnia dla wszystkich:biggrin2:
Super @Megi1985
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
zaciśnięte i czekamy na piękny wynik pobranych komórek a później zarodków
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
 
Do góry