reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy jest sens robić betę 9 dpt zarodki trzydniowe?

Wytrzymaj jeszcze chwilę,
chociaz jeden dzień.
Wiecie kiedyś jak słyszałam o in vitro to bylam pewna,że to taka ostateczność i ze zawsze się udaje.
A tu tyle osób,mlodych,dbających o siebie i tak kiepska skuteczność.
 
reklama
Napisz jak wrażenia po Invictcie. Tez chciałam tam konsultacje.
Kto tam jest dobry i co Ci zaoferowali?
Spróbuj się w Novum wcisnąć do szefa,będą cię zbywac brakiem miejsc.
Nie daj się zbić z tropu.
Poważnie cię zbywali brakiem miejsc? Ja poszłam do niego dlatego ze miał najwcześniej dostępna wizytę :) a pytałam najpierw o Zamore, potem Wojewódzkiego a dopiero potem o Lewego.
 
Dziewczyny a ile nospy mozna? Bo ja nie wiem co to te skurcze? Czy to takie mrowienie?

To mrowienie u mnie to było wgryzanko mojego skarbeczka. Zaś skurcze to były takie od jajnikow do macicy jakbym chcialo coś się wydobyć
Poważnie cię zbywali brakiem miejsc? Ja poszłam do niego dlatego ze miał najwcześniej dostępna wizytę :) a pytałam najpierw o Zamore, potem Wojewódzkiego a dopiero potem o Lewego.

Poważnie. Jego kalendarz prowadzi tylko jedna pani,która kontaktuje się w sprawie terminu.
Ale widzisz dobrze wiedzieć, że to piszesz,bo na pewno im przypomnę o sobie.
Podczas stymulacji tez mieli mnie umówić do szefa i nie było miejsca. Więc trafilam do Zygler. Mialam przerwać stymulację sama widząc efekty.
Bylam pacjentka obuchowskiej,która podpisała z nami papiery ,wypisala recepty i czmychnela na urlop na caly lipiec.
Niestety mam żal, że nic nie wspomniała o swoim urlopie.
Wiele rzeczy poszło nie tak.
Być może, gdybym od razu trafiła w dobre ręce rezultaty byłyby inne.
A ty jesteś zadowolona ze stymulacji i z opieki?
Czy tez miałaś pierwszą wizytę na podgląd pecherzy w 5 dniu stymulacji?
 
Gosia,moja tez w powijakach bo ilekroc juz mysle ,ze cos wiem to pojawia sie cos nowego i musze resetowac wiedze.Jak macie kesz ,polecilabym ci wizyte u Lewego,on tam jest od skomplikowanych przypadkow i takie tez wychodza potem w ciazy.Nie owija w bawelne i mowi szczerze ,ze bedzie ciezko,za to go cenie,jego asystenke bym...nie bede sie wyrazac;););)
My wiemy w czym jest problem w emka nasieniu i mysle ze z pelna diagnostyka a nie mydleniem.oczu jak w poprzedniej klinice nie jest z nami az tak zle. Zobaczymy jeszcze czy cos u mnie w immunologii wyjdzie mam nadzieje ze jednak nie. Narazie tylko dodatnie Ana mutacja mthfr homo i hashimoto. Jak stwierdzil lekarz w invictie to tylko dodatki z konca listy ktore moga ale wcale nie musza wplynac na niepowodzenie. Glowny problem to nasienie
 
Ostatnia edycja:
My wiemy w czym jest problem w emka nasieniu i mysle ze z pelna fiagnostyka a nie mydleniem.oczu jak w poprzedniej klinice nie jest z nami az tak zle. Zobaczymy jeszcze czy cos u mnie w immunologii wyjdzie mam nadzieje ze jednak nie. Narazie tylko dodatnie Ana mutacja mthfr homo i hashimoto. Jak stwierdzil lekarz w invictie to tylko dodatki z konca listy ktore moga ale wcale nie musza wplynac na niepowodzenie. Glowny problem to nasienie
Gosia a rozwazaliscie dawce?
 
A co powiedzieli w Invikcie?
Kazali zrobic badania defragmentacje dna plemnika, badanie oksydacyjno-redukcyjne plemnikow i wiazanie z kwasem.hialuronowym i wtedy dopiero bedzie pelny obraz problemu u emka.
Jako plan dzialania stymulacja duzymi dawkami menopuru zeby utworzyc jak najwiecej komorek. Po punkcji najprawdopodobniej odroczony transfer na 2 miesiace. Do zaplodnienia misi plus ewentualnie separacja plemnikow plus podloze embrio gen. I zaplodnienie 50/50 z dawca.
Troche mnie zmartwila twoja wypowiedz ze w Novum nie patrza na immunologie i jakbym.miala brac na wlasna reke sterydy to prawie jak u mnie w klinice :(
 
Ostatnia edycja:
Każda chyba Odczuwa inaczej. U mnie są silne i czuje to tak jakby mi macica zasysala powietrze haha ciężko to opisać. Nożna porównać do tych które są podczas orgazmu. Dzisiaj wyczytałam że rumianek działa przeciw skurczom macicy więc Oprócz nospy mozna wypić herbatkę :)
Mozna tez brac magnez do 400 mg vzyli w zaleznosci ile masz go w tabletce 6 do 8 tabl dziennie albo taki do rozpuszczania gdzie jest 375 mg
 
Napisz jak wrażenia po Invictcie. Tez chciałam tam konsultacje.
Kto tam jest dobry i co Ci zaoferowali?
Spróbuj się w Novum wcisnąć do szefa,będą cię zbywac brakiem miejsc.
Nie daj się zbić z tropu.
Ja bylam w Gdanskiej Invictie u dr Glodka. Dobry jest Hajdusinek ale nie bylo do niego miejsc jesli sie zdecyduje to pujde wlasnie do niego. Chociaz dr Glodek mimo niepochlebnych opini co do zachowania w trakcie wizyt dla nas byl.mily. podobno swoje pacjentki traktuje bardzo dobrze troche gorzej inne pacjetki
 
Ostatnia edycja:
Gosia a rozwazaliscie dawce?
Tak juz przy 3 probie byla decyzja ale nasza klinika nie pozwolila mam.na zaplodnienie 50 na 50. A po rozmowie z embriologiem i poprawie wynikow nasienia embriolog mowil ze oprocz tego ze ruch jest sladowy to morfologia super. Poprawila sie z 6 do 18%
Najgorzej kuzwa z tym.ruchem i juz nie wiem co emek ma brac
 
reklama
My wiemy w czym jest problem w emka nasieniu i mysle ze z pelna diagnostyka a nie mydleniem.oczu jak w poprzedniej klinice nie jest z nami az tak zle. Zobaczymy jeszcze czy cos u mnie w immunologii wyjdzie mam nadzieje ze jednak nie. Narazie tylko dodatnie Ana mutacja mthfr homo i hashimoto. Jak stwierdzil lekarz w invictie to tylko dodatki z konca listy ktore moga ale wcale nie musza wplynac na niepowodzenie. Glowny problem to nasienie

Bertha,
to trochę tego u was jest,bo nie tylko emek ale i u ciebie sporo wyszło.
I jak oni cię prowadzą?
Widzisz u nas tez nasienie kiepskie było przy 1 in vitro,ale Imsi przyniosło efekty i jest dziecko.
Wystarczy jeden dobry plemnior.
Nie można wszystkiego na nasienie zrzucić.
Mam koleżankę, która ma z plemnika z biopsji dzieciątko i to za pierwszym razem.
My chyba jednak odpuścimy ,jak nie znajdę sensownego lekarza.
 
Do góry