reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak robie razem. Ja mdlosci straszne, u mnie 2 kg mniej. Lekarz powiedzial ze na tej wizycie 12.06 pomalu rozpisze mi jak mam odstawic leki. Czas leci jak szalony, jeszcze niedawno pisalysmy o punkcji, transferze a dzis o genetycznych [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja próbowałam zmniejszyć luteine to zaczęłam bardziej plamic i musiałam znów zwiększyć

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Tak robie razem. Ja mdlosci straszne, u mnie 2 kg mniej. Lekarz powiedzial ze na tej wizycie 12.06 pomalu rozpisze mi jak mam odstawic leki. Czas leci jak szalony, jeszcze niedawno pisalysmy o punkcji, transferze a dzis o genetycznych [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie!!! Leci jak nie wiem!!!! Mam nadzieję że zaraz do nas Anett dołączy

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dokładnie!!! Leci jak nie wiem!!!! Mam nadzieję że zaraz do nas Anett dołączy

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
A jaka masz dawke luteiny? Ja mam 2x2 dopochwowo i 2x1 duphaston.

Oj teraz jest miesiac Anett napewno do nas dolaczy [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaka masz dawke luteiny? Ja mam 2x2 dopochwowo i 2x1 duphaston.

Oj teraz jest miesiac Anett napewno do nas dolaczy [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
3x2 dopochwowo, próbowała mi dr zmniejszyć do 3x1 ale na razie nie wyszło.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
I ja dołączam się do tych z migrenami. ....od wczoraj mnie boli! !!Jakby mój mózg chciał wyjść z czaszki :(
Okłady z octu? Czego ja się dowiaduje? Pomaga to ? Z nornalnego spirytusowego? Ja od tygodnia. Normalnie dziś to już same łzy mi leciały. Po paracetamolu żadnej ulgi. Użyłam jakiś sztyft, mentolowy, bez zmian.
Dajcie mi znać dziewczyny jak macie jakieś sposoby na to .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dobrze. [emoji4] odpoczywamy [emoji4] i mdlosci nie odpuszczaja 2 kg na minusie. 12.06 prenatalne

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Mdlosci nic fajnego, chociaz zastanawiam sie czy zgaga nie daje bardziej w kosc [emoji23] ja nic nie przybieram na wadze, na nic nie mam ochoty, jedyne co moglabym jesc bez przerwy to owoce. Bede trzymac kciuki 12.06 [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Okłady z octu? Czego ja się dowiaduje? Pomaga to ? Z nornalnego spirytusowego? Ja od tygodnia. Normalnie dziś to już same łzy mi leciały. Po paracetamolu żadnej ulgi. Użyłam jakiś sztyft, mentolowy, bez zmian.
Dajcie mi znać dziewczyny jak macie jakieś sposoby na to .
Ja leżę. ...i staram się zasnąć...gorzej jak jestem w pracy. ...może niedługo przejdzie. ..
Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 3 dzien po transferze i tez bola mnie piersi i dol brzucha i jajniki caly czas. Lekarz powiedzial ze to normalne i takie bole moga byc, wiec na razie nie panikuje :) chociaz dziwny ten bol brzucha. Tez nie moge sie doczekac sikanca, beta dopiero 16 czerwca. Pracuje normalnie bo juz szalalam z nudow :) trzymam kciuki Kochana bedzie dobrze :)
Z własnego Doświadczenia wiem Nie rób sikanca! To najgorsze co może być nie wyjdzie i stres po tym i zwątpienie, nie popełniaj tego bledu
Migrena trzeba przelezec w ciemnym cichym pokoju z zimnym układem na głowie dużo pić ( ja miałam kubek zamykany że słomka co nie trzeba było głowy podnosić) do tego 3x1 paracetamol I jak nie daje rady do dodać pyralgine ( ja nolotil) i swierze powietrze i czekać :eek: mnie po 48 h przechodzi na 24h i znów łapie na 48 h ...... narazie głowa dała spokój


Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Mdlosci nic fajnego, chociaz zastanawiam sie czy zgaga nie daje bardziej w kosc [emoji23] ja nic nie przybieram na wadze, na nic nie mam ochoty, jedyne co moglabym jesc bez przerwy to owoce. Bede trzymac kciuki 12.06 [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj trzymaj [emoji110] Twoj maluszek ale już duży a raczej duza [emoji7] a brzuszek juz widac czy nadal nic? To ja tak samo brak ochoty na cokolwiek, nie moge zniesc zapachu smazonego miesa [emoji37] to teraz na jakis ciuszek dla malutkiej sie skusisz? [emoji3]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry